2733
2734

خانوما به دعاتون نیاز دارم 

یه خانم خیلی خوبه که بودنش کنارمون باعث آرامش زندگیمونه

حالش خوب نیست لطفا برای سلامتیش و شفاش دعا کنید

و اگه می تونید صلوات بفرستین ممنون

خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
الهم صل علی محمد واله محمد توروخدا برامامانه منم دعا کنید ...التماستون میکنم ..ببخشید

خدا ان شالله مادرتون رو شفا بده عزیزم

خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهم صل علی محمد واله محمد توروخدا برامامانه منم دعا کنید ...التماستون میکنم ..ببخشید

الهی به بزرگی و آبروی حضرت زهرا که مادرتون شفا پیدا کنن

مادر خیلیییی خوبه

داعم براشون حمد بخونین و هرچی میخواین بدین بخورن بهش حمد بخونین و بخورن

الهم صل علی محمد وآل محمد

[QUOTE=59461103]خدا الهی همه مریضارا شفا بده واسه بابای منم توروخداااااا صلوات بفرسین سرطان مثانه داره و باید مثا ...[/QUO

بابت امضات دعامیکنم بابات سالم شه و بچه سلامتو خوشگلتو تواغوشش بگیره غصه نخور

2738
الهی زود خوب بشه ولی زودی نبریدش زیر تیغ جراحی چنجا ببرید نشونش بدید

خیلی دکتر بردیم

همشون میگن سریع عمل

ولی بابام قبول نمیکنه چون از بعدش دیگه از شکم لوله وصل میکنن با پلاستیک شبیه سوند و این خیلیییی سخته

ولی خوب توده کله مثانه را گرفته

ادرارشون فقط خونه

الهم صل علی محمد وآل محمد
خیلی دکتر بردیم همشون میگن سریع عمل ولی بابام قبول نمیکنه چون از بعدش دیگه از شکم لوله وصل میکنن ب ...

متاسفم عزیزم خداکنه معجزه بشهحداقل اگر مجبورشد عمل کنه خوب وسالم بشه بابا چند سالشونه؟؟

2706