2733
2739
عنوان

شروع ثبت نام ختم ذکر یونسیه: دعایی که حضرت یونس را از دل ماهی نجات داد

| مشاهده متن کامل بحث + 4670 بازدید | 416 پست
یه روز بذار که مناسبت داشته باشه...مثل تولد امام حسن مجتبی ع

سلاااام شیرین گلی🤗👋🌹

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
سلاااام شیرین گلی🤗👋🌹

سلام..عشقم....خوبی عزیزم...به یادت بودم این چند روز...

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معراجم هست ؟!!اونم منو بنویس لطفا

اره یه معراج هم داریم ثبت نام میکنیم

یه معراج داشتیم مبعث شروع شده

یه معراج دیگه اول رمضان شروع شده

یه معراج هم داریم که اگه کامل بشه تولد امام حسن شروع میشه

لینکش:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1785624/ثبت-نام-ختم-معراج-گشایش-در-ازدواج-شروع-15-رمضان

2728
سلام..عشقم....خوبی عزیزم...به یادت بودم این چند روز...

لطف داری عزیزم😙

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
لطف داری عزیزم😙

کم پیدایی....من ازمون اموزش وپرورش ثبت نام کردم...اما اینجا خاکش ادمو میگیره....شبها میام...چه خبرا؟!!

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل
2738
عزیزم میشه لینک اینجا رو بزاری من تو تایپیک های دیگه هم بزارم خودم بلد نیستم کپی کنم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1787859/شروع-ثبت-نام-ختم-ذکر-یونسیه-دعایی-که-حضرت-یونس-را-از-دل-ماهی-نجات-داد

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود