2737
2739
عنوان

شروع ثبت نام ختم ذکر یونسیه: دعایی که حضرت یونس را از دل ماهی نجات داد

| مشاهده متن کامل بحث + 4670 بازدید | 416 پست
یا فاطر ۲۹۰ مرتبه در شب

يه سوال ديگه من واسه خواهر برادرمم ميخوام اسمشون رو حساب كردم اما زمانشو نميدونم ميشه شما بگين محيط واسه خواهرم شد حميد واسه برادرم ممنون ميشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر ذکری دوس دارید بگید تا من ثبت نام کنم جمع بشیم با هم بگیم سه دور معراج گذاشتیم کنسلی نبوده. اینج ...

عزیز قبلا دربارش حرف زدیم

کنسل شد چرا

من هرروز دارم میخونمو البته ادامه میدم ب خوندنم

امیدوارم از شر این خرافاتراحت بشیم

اسم منم رقیه اس چی باید بگم

ذکر رب العزة ۳۱۵ مرتبه در روز

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
شما هم برای من دعا کنید من دوس داشتم بخونیم اما ترسیدم استارتر یه روش اشتباه باشم  انشالله یه ...

من دارم هر روز میخونم..به نیت بچه ها...یه کتاب هم خونده بودم راجع به این ذکر...اصلا شک به دلتون راه ندید...هرچی ذکر بیشتر بگید اشکالی نداره....حتی چله گرفتنش....مگه چشم برزخی الکیه...بعدم خانومها نمیتونند به این درجه از کمال برسن..هیچ وقت نمیتونن...

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل
2738

جالبه که همه میگن شنییییییدیم که سنگینی داره .من خودم به شخصه انجام دادم ۴۰۰ تا تو سجده فکر کنم به پنج روزم نرسید حاجتم گرفتم 

خب هرکی انجام داده و سنگین بوده بیاد بگه خب چرا همه میگن شنیدیم 

ما که انجام دادیم و عالی بوده

جالبه که همه میگن شنییییییدیم که سنگینی داره .من خودم به شخصه انجام دادم ۴۰۰ تا تو سجده فکر کنم به پ ...

والا من تا ۴۰ روز خوندم هیچ تاثیر مثبتی ندیدم با وجود اینکه من به شدت به این چیزا اعتقاد دارم و مدام در حال خوندن قران هستم تو این ۴۰ روز مدام خونه بودم با هیچکسم حرف نزدم که غیبت بشه واقعا دارم میگم خرافه ای بیش نیست همش چرتو پرته هرکیم نتیجه دیده به والله از یه جای دیگه ای خدا براش درست کرده