2726

شروع ثبت نام ختم ذکر یونسیه 

دعایی که حضرت یونس را از دل ماهی نجات داد.

ذكر يونسيه چيست ؟
ذكر يونسيه يعني گفتن: لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين.(آيه 87، سوره انبيا)

روال ختم هم به این صورت هست که تا چهل روز هر شب حدودا 400 بار این ایه را تکرار می کنیم( لازم به شمارش دقیق نیست معمولا حدود 20 دقیقه کافیه) و چه بهتر که بعد از نماز و در سجده باشه. من شخصا توی رختخواب موقع خواب میخونم تا خوابم ببره.

در این لینک درمورد این ختم بخوایند

http://namnak.com/ذکر-یونسیه.p55299

من از آن شفای بیمار خاص گرفتم. انشالله یه بار دیگه خدا عنایت کنه و حاجت روا بشیم.

دوستانی که مایل هستید شرکت کنند لطفا اینجا اعلام کنند و به من درخواست دوستی بدن( تا بتونم بهشون پیام بدم و زمان شروع را مشخص کنم) و لطفا بچه ها تاپیک را جز علاقه مندی هاتون (زیر همین پست از کنار اون قلب با اون مستطیل علاقه مندی ها میشه) کنید تا گمش نکنید و چک کنید تا جایگزین نشید.

راستش من میترسم این ذکرو بخونم . خیلی ذکر قوی ایی هست . شنیدم گاهی نتیجه عکس میده

واقعا

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2706