2737
2739
عنوان

آزمایش سل فری یا نیفتی

| مشاهده متن کامل بحث + 16398 بازدید | 64 پست
نمیدونم واقعا چند روره دارم دیوونه میشم از فکر و خیال.ببین من  فقط یکبار نزدیکی داشتم بدون جلوگ ...

خوب برو سل فری بده خیالت راحت من بارداری قبلیم  سونو ۵ روز جلوتر بود

خدایا حتما خودت صلاح کارو بیشتر میدونی قربونت پس آرامش بده بهم ممنون خدا جونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما به چه دلیل سل فری دادی؟؟؟؟منو اخه همه بهم میگن خودت دنبال دردسری وقتی ریسک هات پایین بوده و ازما ...

ان تی 2.7

غربالگریم

هم ریسک نشون داد

که بعدا دکتر گفت جواب ازمایشگاهها زیاد معتبر نیست

استارتر کار خوبی میکنه مستقیم سل فری میده

هزینه غربالگریا رو هم میزاره رو هزینه سل فری

2731
دعا کن برام.سالم بیاد بغلم از بس تو اینترنت چیزی خوندم مخم هنگ کرده

نگران نباش به منم گفتن این همش بیزینسه

باورم نشد

خیلی استرس کشیدم

دم عیدی دستم هم تنگ بود مجبور شدم لامو بفروشم ولی خیالم راحت شد

ان شاالله که مشکلی پیش نمیاد غربالگری دوم هم میری دیگه

استرس نداشته باش اصلا

تازه ریسک منو 1 به 9 زده بودن

نگران نباش به منم گفتن این همش بیزینسه باورم نشد خیلی استرس کشیدم دم عیدی دستم هم تنگ بود مجبور ش ...

خداروشکر که جوابش خوب بوده عزیزم.من خانوادم مخالف این ازنایش ها هستن و مدام منو سرزنش میکنن که تو خودت دنبال مشکلی و حساسی.حتی دیشب تو جمع خانواده گفتم همه مخالفت کردن و گفتن اینا هنش بیزینسه و ریسکت تو ازمایش خون خوب بوده.

شما به چه دلیل سل فری دادی؟؟؟؟منو اخه همه بهم میگن خودت دنبال دردسری وقتی ریسک هات پایین بوده و ازما ...

ببین شما ازمایش خونت منفیه پس چرا نگرانی

تو نت هم خیلی جاها نوشته تا 3 طبیعیه

برای منکه 2.7 بود نوشته بود نزدیک به بالاترین عدد نرمال

2738
ببین شما ازمایش خونت منفیه پس چرا نگرانی تو نت هم خیلی جاها نوشته تا 3 طبیعیه برای منکه 2.7 بود نو ...

اخه همش فکر میکنم سن بارداریم دو هفته کمتره و این عدد برا دو هفته کمتر خیلی زیاده😐😐😐😐😐مدام از این فکرا‌.سه روزه تو گوشی ام باورت میشه بیشتر سایتا رو رفتم خوندم😑😑😑😑😑😑حالم دیگه داره به هم میخوره از هر چی عدد ان تی و غربالگریه

اخه تو اینترنت نوشته زیر از ۲.۲ تا ۳.۵ خطر مشکلات قلبی عروقی.البته شما انومالی دادی اونجا هم مشخصه د ...

نگرانی خودش سمه

دلتو بسپار دست خدا

اگه اون نخاد یه برگ هم از شاخه نمیافته

در ضمن ازمایش خون غربالگری خیلی مهمتره که برای تو منفی بوده

ان شاالله خیالت تو غربالگری دوم راحت میشه

اینا هم صرفا یه عددن

اخه همش فکر میکنم سن بارداریم دو هفته کمتره و این عدد برا دو هفته کمتر خیلی زیاده😐😐😐😐😐مدام از ا ...

بهت قول میدم الکی نگرانی

ببین ریسک من 1به9 بود

عید زهرم شد هیچ امیدی نداشتم

فقط خدا رو صدا میزدم

پاک افسرده شده بودم

اگه مشکلی تو سونو بود ازمایش خونت ریسک نشون میداد

به من خیلی دلداری دادن اما باورم نمیشد

سه هفته استرس اخرشم جواب منفی

مطمعن باش یه نی نی سالم تو دلته و به سلامتی میاد بغلت

بهت قول میدم الکی نگرانی ببین ریسک من 1به9 بود عید زهرم شد هیچ امیدی نداشتم فقط خدا رو صدا میزدم ...

ان شاالله عزیزم التماس دعا موقع اذان منو دعا کن منم همینطور یادت میکنم. میدونم خیلی سخت بوده اون دوران که فکر میکردی بچت ممکنه مریض باشه منم سه روزه همش دست میذارم رو شکمم میگم سالمی تو این چند روزاختیار اشکامو نداشتم وقتی شوهرم نیس میشینم گریه میکنم و از سرکار میاد میفهمه....مادرم میگه اون بچه ای که ندیدی برات عزیزه و حاضر نیستی چیزیش باشه  حالا ببین من که مادرم و اگه بچه هام جلو چشمم ناراحت باشن چی میکشم.توکل به خدا ان شالله سالم بیاد بغلم  و نی نی شماهم سالم و سلامت بیاد پیشت🙏🙏🙏

2706