2733
2739
عنوان

آزمایش سل فری یا نیفتی

16388 بازدید | 64 پست

کسی اخیرا یعنی بعد از عید این آزمایش رو انجام داده ؟

هزینه اش چقدر شد؟

خدایا حتما خودت صلاح کارو بیشتر میدونی قربونت پس آرامش بده بهم ممنون خدا جونم

من خودم سال ۹۵ انجام دادم هزینه اش ۱۷۰۰ بود الان برا دوباره سر این بارداری هم‌میخوام انجام‌بدم هزینه اش اگه میدونین لطف کنید بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه سر بارداری قبلی ریسک شدم این آزمایش رو دادم 

سر این بارداری مستقیم میخوام این آزمایش رو بدم بجای غربالگری ها

من خودم عدد ان تی ۲.۳ بود و ازمایش خون غربالگری خوب بود و ریسک سندروم و تریزومی اسکرین منفی بود و نر ...

نه بابا آن تی بالای ۲.۸ شنیدم خطر داره 

ولی فک کنم نی نی ت پسره ها چون اکثرا پسرا آن تی بالایی دارن گردن کلفتن😆

2740
نه بابا آن تی بالای ۲.۸ شنیدم خطر داره  ولی فک کنم نی نی ت پسره ها چون اکثرا پسرا آن تی بالایی ...

نمیدونم واقعا چند روره دارم دیوونه میشم از فکر و خیال.ببین من فقط یکبار نزدیکی داشتم بدون جلوگیری اکه از اون روز هم حساب کنم که حتی فرض کنیم لقاح هم  همون روز تشکیل شده باشه بازم با تاریخ سونو گرافی ۲ هفته اختلاف دارم.یعنی سونو دو هفته جلوتر میزنه نثلا من ۱۲ هفته باشم میزنه ۱۴.اونجایی برام نگران کنندست که تو ۱۲ هفته و ۶ روز طبق تازیخ سونو ان تیم ۲.۳ ولی ازمایش خونم خوب بوده ریسک ها پایین.من الان میگم طبق تاریخ خودم ۱۱ هفته رفتم ان تی طبق تازیخ سونو ۱۳ هفته.ان تیم فکر میکنم بالاس و نگرانم.😔

اگه بدی خیالت تا اخر بارداری راحته یه ازمایش خون ساده ست فقط یکم هزینه داره

شما به چه دلیل سل فری دادی؟؟؟؟منو اخه همه بهم میگن خودت دنبال دردسری وقتی ریسک هات پایین بوده و ازمایش خونت خوبه چرا همش دوست داری ازمایش بدی؟؟؟شوهرمم مخالفه و میگه تو حساسی

نمیدونم واقعا چند روره دارم دیوونه میشم از فکر و خیال.ببین من  فقط یکبار نزدیکی داشتم بدون جلوگ ...

شاید حواست نبوده و دو هفته قبلش لقاح انجام شده

با پیشاب و...

سر خودم هم اومد با وجود جلوگیری سفت و سخت