2733
2739
عنوان

خیانت 😔😔😔😔

1359 بازدید | 80 پست

امروز اعصابم خیلی خرابه من چندروزی هستش که تل گرام شوهرمو به گوشی خودم نصب کردم امروز رفتم بازش کردم یهودیدم یکی ازدوستاش بهش فرستاده عوضی چرا جواب نمیدی بخاطراین جواب ندادم دوتا عکس ازیه دختر فرستاده بود بعد چون شوهرم دوباره جوابشو نداده بود گفته بود خیلی خری پیش این بودم جوابتوندادم شوهرم تلشو بازنکرده بود ببینه منم توحالت روح رفتم تلش که نصب گوشیمه روبازکردم اینارو دیدمو خوندم بعدش قصدی ازاکانت خودم به شوهرم چندتا مطلب فرستادم زنگ زدم گفتم انلاین شو برات مطلب فرستادم گفت ازصبحه تلم بازنمیشه فیل تر شکنم کارنمیکنه بعد ظهری خواستم تلمو بازکنم دیدم شوهرم انلاین زودی رفتم اکانت خودش دیدم نخونده یدفعه ای پاک کردشون دیگه طاقتم تموم شد زنگ زدم گفتم چرا دوستت اونارو فرستاده بود گفت یه ماهه ازم پول میخواد نمیدم بهش دادنی برنمیگردونه چندباری زنگ زده یه باربهش زنگ زدم تا بگم رضا ولم کن دستم خالیه اونم جواب نداد نگو پیش این دختره بوده به من چه کی باکی میگرده اگه عقده ای نبود چیکار داشت نشون بده گفتم دروغ نگو چرا بهت فرستاده دارم میرم خونشون به زنش بگم شوهرت با اینا میپره گفت مریم چندسال باهمیم ازمن گوچکترین اشتباهی ندیدی من چیکارکنم روپروفایلش عکس زن گذاشته اینم فرستاده به من خودت که میدونی نمیدونستم تلم بهت وصله بازم دیدی هیچی نفرستادم پاکش کردم 

توتازنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی ،تومسئول گلتی **شازده کوچولو**

دش گفتم نخیرنمیشه ادرس خونشونو بده میرم خونشون تا به زنش بگم گفت شوهرش پروتر میشه گفتم نده ازتلت شمارشو ورمیدارم تا حساب دوست لاشیتو برسم رفتم تل شوهرم شمارشو برداشتم زنگ زدم بهش گفت الو سلام سلام دادم گفت نشناختم گفتم خانوم دوستتم همونی که بهش عکس فرستادی گفت کی گفتم فلانی گفتم دارم میرم درخونتون تا به زنت بگم شوهر مداحش چیکارمیکنه گفت سوتفاهم شده گفتم شات گرفتم اینوزنت تشخیص میده سوتفاهم بود یانه گفت من اونجورادمی نیستم عکس یکی ازبچه های گروه بودم گفتم کسی که منو خ ر فرض کنه سوارزنش میشه اون زن سادته گفتم چرابه شوهرم فرستادی گفت به والله اینجوری کردم جوابمو بده گفتم مگه شوهرمن زن بازه گفت به جون دخترم نه گفتم یعنی پیش این بودم جوابتو ندادم گفت دیگه دور برشوهرت نمیگردم زنگم بهش نمیزنم گفتم اسم خودتومرد میذاری زنت چی ها فکرکردی ولت میکنم تا درحق دخترتو زنت بدکنی گفت غلط کردم گ وه خوردم گفتم من احتیاجی ندارم به زنت جواب میدی گفتم تا ازروزمین محوت نکنم ول نمیکنم گفت من عذرمیخوام تکرار نمیشه به زنم نگو گفتم توپروفایلت ورداشتی گذاشتی امان ازدل زینب دوباره عکس زن گذاشتی گفت پاکش میکنم گفتم اسم خودتو مرد میذاری گفت تورو قسم به خانوم زهرا خانومی کن ابجی گفتم اولن خدانکنه ابجیت باشم دومن کسی که خدارونمیشناسه وجدان نداره تواگه امام پیغمبرمیشناختی ظلم نمیکردی گفتم خیرسرت مداحی گفت مگه مداحا دل ندارن گفتم اگه دلتو مثل پروفایلت ست نکردم که گفته امان ازدل زینب میکنم امان ازدل تو کلی عذرخواهی کرد غلط کردم گوه خوردم گفتم خداخواسته تا بدونی هیچ چیز پنهون نمیمونه اگه بازم ازتو یا بقیه دوستاتون چیزی ببینم خودم دفنتون میکنم

وباره دیدم پروفایلشو برنداشته اس زدم توپشیمون نشدی گفت پاکش کردم زنگ زد گفتم چرا دروغ میگی فکرمیکنی با گاو طرفی گفت اون عکس ابجیمه گفتم زنت ابجیتوکه میشناسه بهش نشون میدم گفت زنم ازوقتی فیلترشده نیومده تومنو ازکجا میبینی الکی گفتم چون به شوهرم اونو فرستادی هک بلدم هکت کردم شمارتم ورداشتم گفت یا ابالفضل گفتم که پاک نکردی پس پشیمون نیستی بیچاره دخترت بیجاره زنت اخه تومردی گفت اون زنه یه زن دل شکستس گفتم زنت بفهمه چی دل اون دل نیست نه گفت گفتم که غلط کردم شیطون گولم زد نادونی کردم گفت شیطون تویی داشتی شوهرمنم مثلا گول میزدی گفتم ازخدا نمیترسی که ازخدا نه ازتو میترسم ریس جمهورم جلودارت نیست اصلا بگو طلاقش میدم هزارتا زن خوشگل ریخته به شوهرتم میدم طلاقت میده گفتم جدی پس برم به زنت بگم تا زودتر مایه ننگ بالاسرش نباشه گفتم وای بدبخت شدم شوهرم باحرف تو قراره طلاقم بده گفت کیه به شما نگاه کنه گفت بلاخره یکی پیدامیشه بگه دلشکستس ماهم آواربشیم سر زندگی زنش شوهرشم عکسمونو بذاره پروفایلش گفت ابجی شوهرت سکته میکنه گفتم ازاین کارا کنه نمیذارم سکته کنه خودم چالش میکنم میگه بیچاره شوهرت زن من سادس گفتم دست ادم نیوفتادی قدر زنتو بدون اگه زندگیتو دوست داری کاراتو جمع میکنی هکت کردم میفهمم اگه نه نمیذارم مایه ننگ زن وبچت بشی گفتم که من طلاق میدی واسه شوهرم زن میگیری گفت شوهرت دوست داره خواستم بترسونمت گ وه خوردم داداشمو بابام فوت کرده روح اونارو قسم داد گفت تکرارنمیشه پرو فایلشم پاک کرد حسابی ترسیده بود به شوهرم زنگ زده بود گفته بود مثل بابای خدابیامرزش خیلی نترسه هرچقدر گفتم غلط کردم گوه خوردم گفت نمیشه ادمت میکنم ازش نمیترسی شوهرم میگه گفتم من اشتباهی نمیکنم که بترسم بااینکه همیشه چکم میکنه میدونم زیاددوسم داره حواسش بهم هست گفته بود دارم ازترس سکته میکنم به زنم نگه شوهرم گفته بود اشتباه نکن اینسری فرصت داده تکرار کنی حتما میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

وااای چقد ماجرا داشتی تو چقد سیریش شدی حالا ول کن توکه دیدی شوهرت کاری نکرده اون‌خودش میدونه و زندگیش تو دخالت نکن

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

خوشم نيمد ازت😷😷😷😓فك كردي خيلي خوبي الان

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
اوه چه خبره... چکار به کار مردم داری

اگه دمشو قیچی نمیکردم داشت سفرشو پهن میکرد درسته به زنش نگفتم ولی نمیذارم درحق یه زن ویه دختر ظلم بشه

2706