2733
2734
عنوان

خیانت 😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 80 پست
دقیقا !!!  شوهر منم بود اجازه نمیداد  اونم این همه تهدید و کل کل ... !!!!

شوهر منم خیلی بدش میاد یه زن اینجوری دعوا کنه. استارتر این همه دعوا کردی ک اون مرد دست از سر شوهرت برداره و گفته دیگه نمیزنگه بهش. بعد چجورباز صحبت کردن گفته از زنت میترسه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوووه خیلی تندرفتی بنظرم فک کردی با حرفای تو توبه میکنه تااخرعمر؟

حداقل یاد گرفت دور ور شوهر استارتر نپلکه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
من اگه جات بودم بهش میگفتم اگه دم پره شوهره من بپلکی به زنت میگم به شوهرمم میگفتم دوست ندارم باهرزه ...

زنشو میشناسم یکی دوبارمعاشرت داشتیم شوهره شبیه اون ارباب حلقه ها میمونه زنه ماهه دلم برای دختر کوچولوس سوخت بذار بفهمه خدایی هست نمیذارا همه چی پنهون بمونه

توتازنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی ،تومسئول گلتی **شازده کوچولو**
2731

من دوسال پیش محردبودم شوهرجو هک‌کرده بودم دقیق همین اتفاق افتاده بود زنگ زدم به دوستس هرچی دهنم در اوند گفتم به سوهرمم گفتم باهاش دیگه حرف نزنه دوماه بعدم منو شوهرم عقد کردیم این پسره هنوزم مارو میبینه راهشو کج میکنه

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

مردک بیشعور رو بابام هم میشناخت شوهرم میگه میگفت درست مثل باباش نترسه مرد جماعتم به حساب نمیذاره میگه میگفت تورو خدا ابرومو نبره دارم ازترس سکته میکنم زنت انقدرعربده کشیده 

بخدا داشتم ازحرص دیوونه میشدم

توتازنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی ،تومسئول گلتی **شازده کوچولو**
زنشو میشناسم یکی دوبارمعاشرت داشتیم شوهره شبیه اون ارباب حلقه ها میمونه زنه ماهه دلم برای دختر کوچول ...

الان خودت بااین حرکات دوست شوهرت بازم میزاری باشوهرش رفت وامد کنه گلم برام سوال شد .؟

من گیر نمیدم کلا ... دوستای شوهرم هم همچین مالی نیستن...همه رو میاد تعریف می کنه ..انقد دغدغه و مشکلات داریم  و شدید تو فکر پولدار شدن که اصلا به خیانت و اینا حال نداریم فک کنیم .. کلا من بودم اصلا هیچ حرکتی نمیکردم..نمیگم استاتر کارش درست بود یا نه بالاخره هر کی تو یه فازیه....

2706