2737
2739
عنوان

گیلتی پلژر شما (لذت گناه آلود) شما چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2304 بازدید | 63 پست
خب یه دلیلش اینه حرفایی که جایی نمیتونم بگم اینجا میگم و دوست ندارم کسی بفهمه اینجا عضوم😁چون تاپیکا ...

منم کاربریم رو به کسی نگفتم

دوس دارم اینجا یه چیزایی بگم که راحت باشم

امیدی هست...چون خدایی هست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گاهی فیلمای قدیمی ایرانی نگاه میکنم

از رقص و آوازشون لذت میبرم

و گاهی غذا رو با دست میخورم

و اینکه چون اکثرا خونه تنهام ؛ حال ندارم جمع کنم خونه رو

و ب محض اینکه یکی میخواد بیاد میپرم تمیز میکنم

و زمانایی ک کسی نیس بیشتر میخوووورم

من دوس دارم با دست غذا بخورم واقعا لذت میبرم مخصوصا رشته های ماکارونی حتی گاهی اوقات ازینکه دور دهنم ...

منم ته چین رو دوس دارم بدون قاشق بخورم 

معمولا هم میخورم😉

2731
یعنی واقعا هیچ چیز پنهونی ندارید؟

فکر نمیکنم داشته باشم

شده از کاری خوشم بیاد و سعی کنم امتحانش کنم ولی همون لحظه یه حس بدی میگیرم بی قرار میشم .کلا تنها هم باشم همونجوریم که همیشه هستم احساس میکنم همیشه تو یه مهمونی بزرگم یه عالمه ادم دارن نگام میکنن

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....
واااا چرا ني ني سايت به اين خوبي 

راس میگه!

من انقد زن داداشم از نی نی سایت حرف میزنه که دیگه شورشو دراورده. تو هر جمله ش یه نی نی سایت میگه. خیلی بدم‌میاد

ولی خودمم زیاد میام 😁

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2740
این که زشت نیست خیلیم خوبه😍از این جور ادما خوشم میاد

بقیه دوس ندارن میگن بیکلاسیه به خاطر همین ترجیح میدم تو‌خونه غذا بخورم تو رستوران که نمیشه راحت بود😅😅

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

آقای گلزار از چهره‌های مشهور و محبوب ایرانی‌ است. تعداد فالوورهایی که در اینستاگرام دارد و فروش فیلم‌هایش گواه این امر می‌باشد. با این حال وقتی در جمع‌های مختلف در مورد ایشان صحبت می‌شود تقریبا تمام افراد نه تنها خود را طرفدار ایشان نشان نمی‌دهند بلکه ابراز بی‌علاقگی نیز می‌نمایند

من از اینکه تو گوشی های دیگران کنجکاوی یا فوضولی کنم لذت میبرم و یواشکی این گناه رو انجام میدم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706