2733
2734
عنوان

گیلتی پلژر شما (لذت گناه آلود) شما چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2271 بازدید | 63 پست
من نمیتونم بگم😓😓😓😓😓😓شرمسارم روم سیاه😞😞😞😞😞خودتون فکرای بدبد کنید

من از سرکار گذاشتن پسرای غریبه خوشم میاد

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر منظورت کارایی هیت که انجام میدیم و دوست نداریم کسی بفهمه یا کارایی هم میشه گفت که انجام ندادیم ولی زشته و دوس داریم انجام بدیم؟ 

من خوب میشم نه بخاط خودم بخاطر اشکای مامانم اخه بهش قول دادم به زندگی برگردم
2728
راستی من تو وجودم یه آدم خیلی شلخته دارم  دوس دارم جوری بشه یه هفته بخورم و بخوابم و بپاشم.... ...

ما چه قدر با هم تفاهم نداریم! 

منم توی وجودم یه خانم فوق العاده منظم هست.  منتها اغلب ظهور پیدا نمیکنه😅

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

بعضی وقتا دلم میخواد بعضیارو اینقد بزنم که جونشون درآرد مثلا بعضی از جراحا سرشون بزنم تو دیوار سیاه و کبودشون کنم

من خوب میشم نه بخاط خودم بخاطر اشکای مامانم اخه بهش قول دادم به زندگی برگردم
2740
من خیلی بدتر

ببخشیدااااااااا استشها منظورتونه؟؟؟

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

اگر اشکالی نداره یه انتقاد دارم. 

به نظرم ترجمه مناسبی برای گیلتی پلژر انتخاب نشده.  خب لذت گناه آلود توی ذهن ما تداعی کننده یه عمل لذتبخشه که واقعا گناه داره. منتها مثالی که شما گفتی خیلی کلی تره.  ممکنه یه کاری واقعا گناه نباشه ولی آدم خجالت بکشه

من قبل از ازدواج هرموقع تنها بودم چندین مدل روسری و لباس رو همراه آرایش امتحان میکردم.  جلوی خانوادم خجالت میکشیدم از این کار! خب گناهی در کار نبود.  یه کار لذتبخش و خجالت دار. 

بعد از ازدواج گه گاه انواع البسه رو همراه آرایش و مدل مو و...  امتحان میکنم و از همسرم نظر میخوام! 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟