2733
2734
من مصرف کردم اتفاقا منظم کرد

منم چند ماه مصرف میکنم دکتر گفت پری رو منظم میکنه ولی الان دو هفتس که پری نشدم بی بی میزنم منفی میزنه. میترسم اگ بار دارم باشم ی وقت ضرری نداشت باشه برا بچه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه برای بچه ضرر نداره من تا همین ماه پیش مصرف میکردم هم به خاطر قندم که لب مرز بود هم به خاطر تنبلی تخمدان که قبلا داشتم 

خدایا ممنونم به خاطر همه ی نعمت هایی که بهم دادی ومن قدرشونو نمیدونم 
2742
نه برای بچه ضرر نداره من تا همین ماه پیش مصرف میکردم هم به خاطر قندم که لب مرز بود هم به خاطر تنبلی ...

راستی این کسانی ک تو حین بارداری هم مث شما ها از متفورمین و.. استفاده میکنم

ب جز مساله ی قندخون،میگید واسه تنبلیم مصرف میکنیم خب مگه دیگه باردار نشدن دیگه چرا...نکنه نخورین سقط میشه خدای نکرده؟

به زودی این تیکر به یه تیکره واااقعی تبدیل میشه 😍💃
راستی این کسانی ک تو حین بارداری هم مث شما ها از متفورمین و.. استفاده میکنم ب جز مساله ی قندخون،میگ ...

دکتر به من گفت بهتره تا سه ماهگی بخوری 

نه برای بچه ضرر نداره من تا همین ماه پیش مصرف میکردم هم به خاطر قندم که لب مرز بود هم به خاطر تنبلی ...

منم مثل شما تنبلی تخمدان دارم. الان که دو هفتس پری نشدم بنظرتون امکانش هست باردار باشم

منم مثل شما تنبلی تخمدان دارم. الان که دو هفتس پری نشدم بنظرتون امکانش هست باردار باشم

بله امکانش هست چون احتمالا درمان شده من که با همون یه بار اقدام باردار شدم

2740
راستی این کسانی ک تو حین بارداری هم مث شما ها از متفورمین و.. استفاده میکنم ب جز مساله ی قندخون،میگ ...

دکتر به من گفت باید تا وقتی که قلب تشکیل بشه طبق روال بخوری و بعد کم کم قطعش کنی

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706