2733
2734
اره 

خواهر شما شمالیا خیلی خوبین

خدا حفظتون کنه 

امیدوارم همیشه سلامت باشید 

دلتون شاد باشه

کینه و دشمنی درونتون نباشه 

فقط بخندین

رزق و روزیتون فراوون باشه 

تنتون سلامت 

از خدا بهتریییییین هارو برای همتون می‌خوام

کلللللل شمال 

قربونتون بشم الهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهر شما شمالیا خیلی خوبین خدا حفظتون کنه  امیدوارم همیشه سلامت باشید  دلتون شاد باشه ...

عزیزممممم من فدای شما بشممممم از محبتته عزیزم امیدوارم سالم و سلامت باشی خوشگلم شما عزیز ما هستیی

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
عزیزممممم من فدای شما بشممممم از محبتته عزیزم امیدوارم سالم و سلامت باشی خوشگلم شما عزیز ما هستیی

دورت بگردم درد و بلات به جونم

امیدوارم شمال روز به روز سبز تر باشه و دل و مغز شما از اون خطه پرگهر درخشان تر و سبز تر 

الهی من به قربون مغزتون بشم

دورت بگردم درد و بلات به جونم امیدوارم شمال روز به روز سبز تر باشه و دل و مغز شما از اون خطه پرگهر ...

عزیزم فداتشم ❤️🥲

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
عباس آباد رفتید شما جای خوبیه یانه

نه نرفتم

رامسر حداقل تا یه هفته بارونه .

ویلا میخوای آشنامون داره .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عشقم نمیدونی تو شهرتون بارون تاکی ادامه داره؟؟ 

رامسر تا یه هفته آینده بارونه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706