2752
2734
عنوان

سلفری یا آمینو سنتز

166 بازدید | 37 پست

سلام خانمها لطفا راهنماییم کنید. ۳۵ سالمه غربالگری اول ریسک بالای سندروم داون زده.سونو گرافیک هیچ مشکلی نداشت خوب بود همه چی.  دکتر گفته آمینو سنتز انجام بدم اما از عوارضش میترسم. 

از طرفی میگن سلفری تا هفته ۱۲ میگیرن. من الان ۱۳ هفته م شده. نمیدانم چکار کنم. لطفا اگه کسی تجربه داره بهم کمک کنه 

ببین اگه سلفری انجام بدی و خدا نکرده مشکل داشته باشه اجازه سقط نمیدن فقط با آمینوسنتز اجازه میدن

من انجام دادم اصلا سخت نیست

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه چجوریه که اصلا سخت نیست؟

یه آمپول دراز نازک میکنه تو شکم مایع دور جنین رو یه کم میکشه میدن آزمایش بعد یه هفته ام استراحت مطلق میشی

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...

من ۳۲ سالمه برای من غربالگری اولم آزمایش ریسک سندوم دان زده بود ۱به۴۶ ان تی هم ۲ بود پیش تا دکتر ژنتیک رفتم دوتا گفتن واسه اطمینان بیشتر آمینو انجام بده خطاش کمتره هفته ۱۵ انجام دادم خدا رو شکر سالم بود  

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
من ۳۲ سالمه برای من غربالگری اولم آزمایش ریسک سندوم دان زده بود ۱به۴۶ ان تی هم ۲ بود پیش تا دکتر ژنت ...

خداروشکر من یک ب 75 ریسکش. ان تی 1.56 

الان نمیشه من ک هفته 13هستم سلفری بدم؟ 

خیلی استرس دارم دو روزه همش گریه میکنم 

ببین اگه سلفری انجام بدی و خدا نکرده مشکل داشته باشه اجازه سقط نمیدن فقط با آمینوسنتز اجازه میدن من ...

آره شنیدم اینو دعا کنید ک کارم ب سقط نکشه. فعلا همسرم رضایت نداده میگه برو غربالگری دوم اما آمینو نه

یک ب چند از خواهر من بدتری ک یک ب چهارده زده بودن؟🫠بعد از چن روز جهنمی ازمایش داد و مردیم زنده شدی ...

نوشته ۱:۷۵ خیلی سخته از دیشب کارم شده گریه فقط 

دکتر هم گفته باید سه هفته دیگه انجام بدم 

نترس عزیزم سلفری از ۱۰ ب بعد میگیرن ۱۴ مشکلی نداره قول بهت میدم سالمه فقط برا پولشه منم ماه گذشته سل ...

الان من ۱۳ هفته هستم میگیرن؟ از آمینو خیلی میترسم 

بخاطر عوارضش