2737
2734
عنوان

زن داداشم بهم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 88104 بازدید | 1192 پست
وای من ب این کلمه ابجی حساسیت دارم 😅😅😅

من ابجیمو آجو صدا میکنم.بعد تازه عقد کرده بودیم مثلا میخواستم با خواهرشوهرا خوب باشم اجی صداشون میکردم محل نمیدادن ینی تواجی ما نیستی

حالا شوهر خواهرشونو چنان داداش داداش بهش میبندن و میرن تو بغلش😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ادم عصبی و اهل دعوایی نیستم ولی دلم.نمیخواد لال باشم در جواب این حرفش نمیدونم چیکار کنم شوهرمم به ...

به هیچیت نگیر

کلا جوابشم نده

بی تفاوتی طی کن

هرجور دلت میخواد جلو داداشتم بگرد

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببين من خود خواهر شوهرم هميشه تي شرت ميبوشه ولي سينه هاش خيلييي بزرگه و خميشه سينه هاش ميوفته برون ب ...

تو چرا ناراحت میشی?

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2738
حالا اگه  عروسشون تایپک میزد خواهرشوهرم اینجوری پوشیدع  صدتا راحل میدادین😂😂😂😂

همچین ادمای دورویی هستیم ما😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
زیر مانتوم بود تو خونه ایه این واقعا بازه!!!؟

نه باز نیست

یقشم مناسبه

استین هم داره 

چقدم خوشمله😍😍😍

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
منم همین سوالو دارم از تو نی نی سایت یاد گرفته بودم که النگوئه اما الان همه تصوراتم بهم ریخت

دوتاشه خو .

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2706