2733
2734
عنوان

زن داداشم بهم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 88092 بازدید | 1192 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من شوهرم میخواس شلوارشو عوض کنه ابجیش تو اتاق بود16سالش بود گفتم بیا بیرون داداشت عوض کنه شلوار ...

يا خدااا😐

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2728
ادم عصبی و اهل دعوایی نیستم ولی دلم.نمیخواد لال باشم در جواب این حرفش نمیدونم چیکار کنم شوهرمم به ...

بگو بنظرم تو دخالت نکن داداشم یه عمر منو اینجوری دیده براش عادیه اگ فک میکنی تو واسش جذاب نیستی یه فکری به حال خودت بکن نمیشه که آدم جلو محارمش چادر بپوشه که تو جذابیت نداری اخه😁

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2738
بيا اين تز ني ني سايتيا هم هست حتما عضو اينجاست😏 از اين ببعد تاپ و شلوارك بپوش دختراي عقده ...

پاني ي عكس با مارك سايت بزار عمو ببينه😂😂😂😂😂😂

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
امروز پیام داده که سلام بدت نیاد به نظرم این لباسا مناسب مهمونی نیست ابجی ناراحت نشو ولی من به عنوان ...

عجب غلطا

به اون چه منم جلو داداشم که خیلی هم از من بزرگترن راحتم به کسی چه ربطی داره داداشمن محرمم هستن به اون چه جوابشو میدادی

عزیزا میشه برای شادی روح پدرم که تنهام گذاشت یه صلوات بفرستین
ادم عصبی و اهل دعوایی نیستم ولی دلم.نمیخواد لال باشم در جواب این حرفش نمیدونم چیکار کنم شوهرمم به ...

به خودداداشت بگوقضاوت کنه وازالان جلوکارای زنشوبگیره

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

چقد بیشعور بگو اولا خدا خودش گفته برادر جزوه محارمه اگر شما خودت نپوشیدی ندیدی ببین ندید بدید جان در ضمن قبله اینکه داداشم شوهرت بشه برادرم بوده و ناموسشم اختیارمم دسته شوهرمه لزومی نمیبینم واسه پوششم توضیحی بدم دوس دارم اینجوری بگردم اکه میتونی شمام اونجوری بگرد 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
حالا اگه  عروسشون تایپک میزد خواهرشوهرم اینجوری پوشیدع  صدتا راحل میدادین😂😂😂😂

خیلی لایک  

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
2706