2726
عنوان

زن داداشم بهم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 88084 بازدید | 1192 پست
امروز پیام داده که سلام بدت نیاد به نظرم این لباسا مناسب مهمونی نیست ابجی ناراحت نشو ولی من به عنوان ...

واااای تو خواهرشوهر من نیست؟؟؟؟؟😐😐😐

جاریمم دقیقا اینطور پیامی بهش داد چندوقت پیش😂

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین سوالو دارم از تو نی نی سایت یاد گرفته بودم که النگوئه اما الان همه تصوراتم بهم ریخت

دقیقا

هر جور حساب کردم 

دیدم النگو ب جمله ، مفهوم نمیده ...😂😂😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

بيا اين تز ني ني سايتيا هم هست

حتما عضو اينجاست😏

از اين ببعد تاپ و شلوارك بپوش

دختراي عقده اي از بس ديده نشدن تو خانوادشون اينطوري ميشن

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خیلی جلوی برادرم و کلیه محارمم باز لباس می پوشم کسی چیزی بگه گریه نمی کنم جواب دندان شکن میدم که این جا نمی تونم بگم 

کلا نیذارم به خاطر نوع لباس پوشیدن کسی بهم وصله ای بچسبونه یا بهم امر و نهی کنه که درسته یا نه نوع لباس پوشیدنم

ببخشید جفت پا می رم تو دهنش که دیگه نگه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

حالا اگه  عروسشون تایپک میزد خواهرشوهرم اینجوری پوشیدع  صدتا راحل میدادین😂😂😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
امروز پیام داده که سلام بدت نیاد به نظرم این لباسا مناسب مهمونی نیست ابجی ناراحت نشو ولی من به عنوان ...

ندیدیشون تو همین نی نی سایت چی میگن وای خواهرشوهرم دست کشید روی سر شوهرم من حالم به هم خورد وای خواهرشوهرم دست شوهرمو گرفت وای خواهرشوهرم بغلش کرد چقدر بی حیاست!!!!😐😐😐😐داد و بیداد مادرشوهرم شلوارش چسبون بود هوار که خواهرشوهرم سشوار کشیده بود !!!!بعضی کاربرام میگن بهش تذکر بده براش پیام بده !!

اصلا محل نذار لباست مناسب بوده  ایشون از همون جمله ابراز دلتنگی برادرانه ترکیده از حسودی کار خودتو بکن 

هیچ جوابی هم لازم نیست بدی 

ماهم همینجوری میپوشیم تو جمع فامیل و هیچ وقت هیچ مشکلی نبوده 

حال متکلم از کلامش پیداست

ببین زن داداشت بهت با بدی حرف نزده البته اگه همینجورکه گفتی اس داده باشه توام جواب بده عزیزم ماچندساله اینطوری پیش هم لباس میپوشیم و خودم بلدم چه طوری جلوی برادرم لباس بپوشم وخودم میدونم بین برادرشوهر کلی فرقشه اجی

بهترین نگاه دنیا درست قبل از بوس کردنه"""یه ثانیه قبلش
2706