2733
2734
عنوان

مثل هر بار...😢

| مشاهده متن کامل بحث + 14170 بازدید | 418 پست
نه عزیزم دقیقاً همین طوره هر دعایی میشه خوند منم خیلی وقته دیگه ربنا آتنا نمیخونم مگر اینکه فرصتم زی ...

به امید نزدیک تر شدن فرج آقای مهربونمون پدر معنوی ودلسوزمون حضرت مهدی علیه السلام😍

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
نه عزیزم دقیقاً همین طوره هر دعایی میشه خوند منم خیلی وقته دیگه ربنا آتنا نمیخونم مگر اینکه فرصتم زی ...

الهی آمین. آره عزیزم تو کربلا هم که بودم همه ی امام جماعتا دعای اللهم کن لولیک رو میخوندن تو قنوتشون. ان شاءالله عزیزم. به امید اون روز......🌹🌹🌹🌹

ای پیرترین جوان تاریخ بیاااااا......😢

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی التماس دعا عزیزم😘

فدات گلم چشم

همچنین محتاجیم به دعا😙

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2728
واقعا اینطوره هرکسی داره زندگی میکنه  بدون تلاش واسه امامش چقد بده شاید ماهم ازاونای باشیم که ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2738

میدونی من عاشق چه وقته ظهورم ؟

اونوقتی که دیگه هیچ ادمی به جرم مسلمان بود به خاک و خون کشیده نمیشه شکنجه نمیشه 

هیچ پدر و مادری جلو چشمای ناز بچه های کوچولوشون کشته نمیشن 

هیچ کودکی تو آغوش و پدر و مادرش تو خون خودش جون نمیده 

هیچ بچه ی کوچیکی از سو تغذیه از بین نمیره 

هیچ بچه ای تو سرمای استخون سوز با دمپایی پلاستیکی نمیره اشغال جمع کنه برا خرج خونش ....

واقعا تو قلبم آشوبه چیکار کنم که زودتر بیاد  

میدونی من عاشق چه وقته ظهورم ؟ اونوقتی که دیگه هیچ ادمی به جرم مسلمان بود به خاک و خون کشیده نمیشه ...

فقط دعا کنید

قال المَهدی(عج): «أَکْثِرُوا الدُّعَاءَ بِتَعْجِیلِ الْفَرَجِ فَإِنَّ ذَلِکَ فَرَجُکُم‌»«بحارالأنوار ،ج53 ، ص180 ، باب 31»

حضرت مهدی علیه السلام فرمودند : برای فرج و ظهور من بسیار دعا کنید همانا فرج و گشایش شما در فرج من است

زمینه سازی کنید برای ظهور

حضرت زمانی میاد که همه خواهانش باشن جامعه حضرت رو بخواد و جامعه زمانی حضرت رو میخواد که ایشون رو بشناسه و بدونن چه برکات و خیراتی داره براشون اون موقع است که همه تشنه امام باشن

همین مطالب رو نشر بدهید زمینه سازی کنید برای ظهور حضرت رو به دیگران معرفی کنید

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و السرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک... کی میشود تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...آجرک الله یا صاحب الزمان

گوش بکنید داره میاد، یه صدایی از مدینه

چشماتونو باز بکنید، شاید که چیزی ببینه

صدا می‌گه امت من، پیغمبر شما منم

مهدی من تو غربته، از همه‌تون گله دارم

چرا دل عزیزمو، خون می‌کنید مسلمونا

برا ظهور مهدی‌ام، چرا نمی‌کنید دعا

مهدی من غصه داره، عزیز من تو انتظار

منتظر دستور حق، تا که بیاد با ذوالفقار

2706