2737
2734
عنوان

اونايي ك زايمان طبيعي داشتن بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 47 پست
میشستم خودمو سرم شستشو میزدم ولی عفونت کردم . الان عفونتم خوب شده پماد میزنم ..یعنی جوش میخوره؟ یعنی ...

نترس انقدر راه هااا هست

زایمانت سخت بود؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی خوب میشم؟ 

صد در صد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
5سال و دو ماه تفاوتشون میشه اولی دختر دومی رو من میخواستم دختر بشه ولی یه گل پسر شد دیگه 

خدانگه دارشون باشه.

دخترمن ماه آینده ۲سالش میشه. 

منم طبیعی زایمان کردم حدودا ۱۰ساعت درد کشیدم بنظرم بیمارستان و ماما و دکتر خیلی نقش داره.

من نجمیه زایمان کردم اما انشاا... خدا بخواد دوست دارم دومی رو بیمارستان خصوصی برم😃

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
ناشکری نمیکنم. اتفاقا تنها زمانی که حالم خوبه وقتیه که به بچم شیرمیدم یا میشینم نگاش میکنم.خداروواسه ...

خداروشکر ‌.....مادر شدن این مشکلاتو داره دیگ ...تا اخر ک اینجوری نمیمونی خوب میشی عزیزم ....بخند شاد باش بعد کلا افسردگی بعد زایمان واقعا وجود داره  باید ی جوری بگذرونیش تلقین نکن ب خودت ک الان بری دکتر کلی قرص بده این حرفا ....

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
خدانگه دارشون باشه. دخترمن ماه آینده ۲سالش میشه.  منم طبیعی زایمان کردم حدودا ۱۰ساعت درد کشید ...

منم اولی دولتی بودم اما دومی چون همراه نداشتم و کسی نمیاد پیشم قراره برم خصوصی همینطور با اپیدورال چون بعدش احتمال زردی داشتن نوزادم هم هست برا گروه خونیم حتما خودم باید کنارش بمونم گفتم دیگه درد آخر هم نکشم حسابی انرژی داشته باشم برا کوچولوم

2740
منم اولی دولتی بودم اما دومی چون همراه نداشتم و کسی نمیاد پیشم قراره برم خصوصی همینطور با اپیدورال چ ...

دست راستت رو سرمن 

بارداری خانومی دعا کن خدا به منم یه پسر خوشگل و سالم بده جنس بچه هام جور بشه😘❤😍

من که وقتی بخیه هام تموم شد بچه ام رو بغل کردم رفتم گذاشتمش رو تخت و خودم رفتم با آب گرم تنم رو شستم ...

الهی عزیزم ......چقد قشششششنگ ان شالله این صحنه قسمت همه بشه

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
دست راستت رو سرمن  بارداری خانومی دعا کن خدا به منم یه پسر خوشگل و سالم بده جنس بچه هام جور بش ...

انشالله یه کوچولوی ناز خدا بهت بده سالم و سلامت دنیا بیاد 

یه گل پسر ناز هم باشه 😍😍😘😘😘

انشالله یه کوچولوی ناز خدا بهت بده سالم و سلامت دنیا بیاد  یه گل پسر ناز هم باشه 😍😍😘😘😘

قربونت برم ک انقد ماهی. ممنون از دعای قشنگت مهربوووون😘😘😘😘