2726
عنوان

اونايي ك زايمان طبيعي داشتن بياين

250 بازدید | 47 پست

خوب بود يا بد

راضي هستيد😩🙆‍♀️🤷‍♀️

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه در حد مرگ بود که الان زنده نبودیم شلوغش میکنن بابا البته بدن اگه آماده نباشه دردش زیاد تر میشه ولی تا حالا که نمردیم 

مسخره است میان میگن اونقدر دردش زیاده که تیغ که میزنن نمیفهمی آدم اون لحظه دستش خراش برداره هم میفهمه چه برسه به اون نمیدونن اول بی حسی موضعی میزنن بعدم چون پوست خیلی نازک شده درد اصلا نداره که بفهمی 

اگه در حد مرگ بود که الان زنده نبودیم شلوغش میکنن بابا البته بدن اگه آماده نباشه دردش زیاد تر میشه و ...

واقعا

بنظرم ميارزه عوضش همه جي طبيعيه

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️
نه  چیز خاصی نمیشی فقط ادم داره میمیره ی سری ماما و دکتر و مامای همراه‌اونجا هستن ک نزارن بم ...

😅😅🤣😂

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

من اونورم گفتم

صدبار دیگه هم زایمان کنم فقط طبیعی

من حتی گاز مسکنم نگرفتم

هیچی 

معرکه بود و بی عوارض

من یکساعت بعد زایمان راه رفتم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نميدونم جرا ي جوري شدم  هركي هم ميكه دردش در حد مرگه بازم نميترسم😨

درحد مرگم باشه کسی نمیمیره از دردش اینو مطمئن باش. زایمان بی درد کن دیگه استرسم نداری من اولیو کردم دومیمم تو راهه میخوام دوباره اپیدورال کنم اینکه شایعه کردن فلج میشیو.... هم همه الکیه.  خارجیا اکثراً اپیدورال میکننو فقط این روشو بی ضرر میدونن. کل درداتم میره وقتی میزنن

واقعا  بنظرم ميارزه عوضش همه جي طبيعيه

عالی عالی عالی اینو بعد زایمان میفهمی 

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕

باید بدنت جواب بده...من زایمان کردم خودمو بدبخت کردم بعد 25روز هنوز جوش نخورده و کلا روحیه مو ازدست دادم.. مطمئنم برم دکتر بهم کلی داروی افسردگی میده .. نمیدونستم بدنم اینجوریه گوشتم خیلی شله و بدزخم ...البته دکتر میگه سزارینم میکردی همین بود .ولی من قبول ندارم میگم حداقل اون شکمم بود .. دیگه یه زن بدردنخور شدم و فقط به نگهداری از دخترم فک میکنم و راضی ام شوهرم بره و ولم کنه . همشم 23سالمه .. هرچی کردم خودم کردم که لعنت به خودم 

بچه ها منم خیلی میترسم 

ان شالله اگ خدا خواست تا اون موقع همه مراحلو گذروندم نظرم رو طبیعی ب روش اپیدورال

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
باید بدنت جواب بده...من زایمان کردم خودمو بدبخت کردم بعد 25روز هنوز جوش نخورده و کلا روحیه مو ازدست ...

اواااا شاید مراقبت نکردی

من روز ۱۷ رفتم معاینه گفت کاملل جوش خورده بخیه هاتم افتادن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706