2733
2734
عنوان

اونايي ك زايمان طبيعي داشتن بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 47 پست
باید بدنت جواب بده...من زایمان کردم خودمو بدبخت کردم بعد 25روز هنوز جوش نخورده و کلا روحیه مو ازدست ...

وا چته تو دختر ...الان هزاران نفر حاضرن جا تو باشن همه اونارو تحمل کنن فقط نی نیشون پیششون باشه ...ناشکری نکن 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
باید بدنت جواب بده...من زایمان کردم خودمو بدبخت کردم بعد 25روز هنوز جوش نخورده و کلا روحیه مو ازدست ...

شما افسرده شدی وگرنه برا همه چی راه هست

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اونورم گفتم صدبار دیگه هم زایمان کنم فقط طبیعی من حتی گاز مسکنم نگرفتم هیچی  معرکه بود و ...

من که وقتی بخیه هام تموم شد بچه ام رو بغل کردم رفتم گذاشتمش رو تخت و خودم رفتم با آب گرم تنم رو شستم و لباس عوض کردم و نشستم خرما میخوردم با دخترم حرف میزدم 😁

اخ عزیزم روحیت رو نباز اصلا جاری منم اونطور شد عفونت کرد بعد چن هفته زایمان دوباره رفت و براش بخیه زدن 

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
2728
من که وقتی بخیه هام تموم شد بچه ام رو بغل کردم رفتم گذاشتمش رو تخت و خودم رفتم با آب گرم تنم رو شستم ...

وای خدایی چقد قشنگه😍😍😍

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بابا طبیعی چیه .من سزارین بودم واقعا خوب بود-تو بیمارستان یه خانمی بود از ۴ صبح درد کشید وجیغ زد تا ۷ ونیم که بچه اش به دنیا امد تعریف میکرد که داشت جون میدادا ولی نبردنش اتاق عمل 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
رعایت کردم .دیگه روزی 5بارفقط حموم میکردم بخدا

خب نه منظورم از جوش خوردن بخیته

خشکش نکردی یا خیلی اوایلش مستقیم نشستی روش

منظورم نظافت نبود اصلا

2738
رعایت کردم .دیگه روزی 5بارفقط حموم میکردم بخدا

چرا اینقدر زیاد میرفتی حموم 😲خب همون اب باعث عفونتت شده

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕

افسردگی بعد از زایمان گرفتی عزیزم 

من طرف دیدم سزارین شد به نخ سزارین حساسیت بدی نشون داد و بد پوست تا 40 روز تو اتاق ایزوله و مراقبتهای ویژه بود چقدر مادرش میومد پشت در گریه میکرد 

همیشه شرایط بدتری هم هست اونجور شرایطت خیلی بدتر میشد 

کافیه یه دوره دارو بخوری حالت خوب میشه عزیزم خیلیا مقل شما احساس پوچی به درد نخور بودن و نا امیدی میگیرن بعد مصرف دارو حالشون بهتر میشه

وا چته تو دختر ...الان هزاران نفر حاضرن جا تو باشن همه اونارو تحمل کنن فقط نی نیشون پیششون باشه ...ن ...

ناشکری نمیکنم. اتفاقا تنها زمانی که حالم خوبه وقتیه که به بچم شیرمیدم یا میشینم نگاش میکنم.خداروواسه سلامتیش شکر میکنم.. ولی وضعیت خودمومیبینم تازه میفهمم چه بلایی سرخودم آوردم 

افسردگی بعد از زایمان گرفتی عزیزم  من طرف دیدم سزارین شد به نخ سزارین حساسیت بدی نشون داد و بد ...

الانم بارداری عزیزم؟

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
بابا طبیعی چیه .من سزارین بودم واقعا خوب بود-تو بیمارستان یه خانمی بود از ۴ صبح درد کشید وجیغ زد تا ...

خیلی خوبه که راضی هستید اما نمیدونم چرا هر تاپیک زایمان طبیعی میریم یه خانم باید بیاد بگه من سزارین شدم طبیعی چیه ایش و عوق و اینا جالب نیست کارتون

چرا اینقدر زیاد میرفتی حموم 😲خب همون اب باعث عفونتت شده

میشستم خودمو سرم شستشو میزدم ولی عفونت کردم . الان عفونتم خوب شده پماد میزنم ..یعنی جوش میخوره؟ یعنی دیگه بخیه نمیخاد؟ دکترگفت دوهفته صب کن ببینیم چی میشه