2737
2739

من رور 35 سیکلم هست برای بار دوم اقدام کردم به بارداری یه دختر دارم، پریودم عقب افتاده ولی لکه بینی ندارم دوره های پیش لکه بینی داشتم بعدش پریود میومد ولی این ماه نه قبل پری علائم درد سینه و کمر داشتم ولی نه زیاد دو روز پیش بیبی چک زدم منفی بود میدونم که باید دوباره بیبی بزنم ولی قبلش استرس دارم میخوام ببینم شما هم قبل بیبی چک علائم خاصی داشتین یا نه با آزمایش متوجه شدین باردارین حتی کوچکترین علایم تون رو بگین هر چی که احساس میکردین ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من الان شش هفته باردارم. چهار روز زودتر از موعدم مثبت شد بیبی. فقط سینه هام یه کم حساس شده بود و دیگه هیچ. همین الانشم علامت خاصی ندارم جز یه کم معده درد و رفلاکس

عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
2740

من درد پریودی داشتم و درد سینه که اونا برام عادی بودن آخه قبل همه پریودام علایم هارو دارم

خدایا در پناه تو: کیارش پسرم٬ بزرگ مردیه از مردهای تاریخ ساز.                   (امین یا رب العالمین)
سیکلات چند روزس؟؟

نامنظم شده پریودم چند دوره ای بود دکترم میگفت اگر پریود نشدی بعد ده روز تست دادی منفی بود روزی دو تا دزوسپتیو بخور تا سه روز بعد قطع کن اینکار میکردم پری میومد ولی دو دوره ی اخیر خودش سر 28 روز میومد برای همین ایندفعه امیدوار شدم حتما باردار شدم 

2706