2733
2734
عنوان

خانومایی که تازگیا بیبی چک تون یا آزمایشتون مثبت شده یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 35 پست
من درد پریودی داشتم و درد سینه که اونا برام عادی بودن آخه قبل همه پریودام علایم هارو دارم

ببخشید الان اصلا کمر درد یا درد زیر دل ندارید اصلا؟

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من درد پریودی داشتم و درد سینه که اونا برام عادی بودن آخه قبل همه پریودام علایم هارو دارم

اون وقت درد سینه و اینآ بازم ادامه داشت یا برطرف شد الانم دارین این علائم 

0ند وقت بارداری شما عزیزم ینی هیچ علائمی نداشتی حتی درد خفیف کی بیبی مثبت شد؟ 

زود مثبت شد. قبل موعد. من علامت درست حسابیم سر ۶هفته بود. وقتی تهوعم شروع شد. قبلش یکم خوابالو بودم. ولی کلا تنبلم و خوابالو میشم روزای عادیشم

مجموعا فرقی نداشتم اصلا. تست نمیزدم نمیفهمیدم

«رضوانه ام»... جانبازی برای ما شیرین است... لیک تا نستانیم نبازیم
2731
زود مثبت شد. قبل موعد. من علامت درست حسابیم سر ۶هفته بود. وقتی تهوعم شروع شد. قبلش یکم خوابالو بودم. ...

به سلامتی عزیزم ایشالله بارداری خوبی داشته باشی برای منم دعا کن دخترم خیلی دلش آبجی داداش میخواد خیلی تلاش میکنم یکی بیارم ولی نمیشه 😔 هرکاری کردم کلی آزمایش و عکس رنگی و اینآ ولی نه من نه همسرم مشکلی نداشتیم بخاطر همین دکترم گفت اگر طبیعی نشه باید برم آی یو آی اونم هزینه ش سنگین خدا خدا میکنم دختر اولم طبیعی باردار شدم اینم همینجور باشه 

بچه ها برای همه تون آرزوی بارداری بی خطر و پر از خاطره خوش دارم ایشالله نی نی تون به سلامتی بغل بگیرین تروخدا برای منم دعا کنین که دل دخترم شاد شه خیلی تنهاست

سلام من از28فروردین اقدام کردم الان چند روزه درد شکم ترشحات شیری رنگ دارمو  سینه هام حساس شدن چ ...

امکانش هست یا شایدم علائم قبل پریود منم این علائما رو داشتم ولی هنوز پری نیومده ایشالله که هر دومون باردار باشیم

اهان خوشبحالتون واسه منم دعا کنین که باردارشم یه هفته مونده تاببینم پری میشم یان    

ایشالله عزیزم از ته دل براتون دعا میکنم این ماه جواب بگیرین چند  وقته ازدواج کردی و چند وقته اقدامی؟ 

ایشالله عزیزم از ته دل براتون دعا میکنم این ماه جواب بگیرین چند  وقته ازدواج کردی و چند وقته اق ...

من6ماهه ازدواج کردم از علاقه شدیدی که به بچه دارم چون خودم تنها بودم نه خواهر داشتم نه داداش دلم میخواست زودی بچه دارشم و باهاش سرگرم شم اخه اقایمم ازصبح تاشب سرکاره ولی اون ماه ازمایش خون دادم منفی بود تااین ماه ببینم چی میشه😢😞

2706