2737
2734
عنوان

😣 کیا حس الان منو دارن؟

374 بازدید | 48 پست

راستش من دهه هفتادی ام .... از برج.ام‌ و سی.است و رو.حانی سر در نمیارم ولی یه چیز خیلی رو دلم سنگینی میکنه . یه غم بزرگ . غم بچه های این مملکت .....

از ما که گذشت..... از ما گذشت که به ارزوهامون برسیم .....

ولی اونا چی ؟ چه سرنوشتی دارن؟ بچه های دهه هشتاد و نود 😢😢😢😢😢😢

هر نسلی به شرایط خودش عادت میکنه

غصه نخور 😚

تازه آینده مشخص نیست

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

منم خیلی دوست داشتم هم سن مادر و پدرم میبودم،با اینکه ظاهرشون ساده بود ولی دلشون شاد بود،اما من با ظاهر رنگی و امکانات روز هیچ شادی از ته دل ندارم،همیشه واسه فردام نگرانم هییی

نمیدونم😣 هر سال داره بدتر میشه .....

دهه 80_90 مگه برای زندگی شما ناراحت میشن؟ قطعا نه. 

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
فقر . سختی . نبود امنیت . نبود سلامت غذایی  وای خدا چی به سرشون میاد

چقدر فاز منفی؟؟؟شاید بهترینها برای نسل بعد رقم بخوره.من ک خیلی امیدوارم.

خدا جونم! به خاطر همه ی نعمتهایی که به ما دادی،هزاران مرتبه شکررر  
2706