2737
2734
عنوان

😣 کیا حس الان منو دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 48 پست
نمیدونم دست خودم نیس😔

هر چی خدا بخواد همون میشه، فکر آینده فقط خوشی الانو میگیره، ذهنتو سبک کن 😚😚

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه ما نجوشه سر.....توش بجوشه

چطور دلت میاد این حرفو بزنی ..اگه آینده بچه هاتم تو خطر بود همین حرفو میزدی!!!

میگفتن..حالا چرا داری گریه میکنی ..جنین سه ماهِ که گریه نداره ..روح نداشت که انسان تلقی بشه..راست میگفتن..تو انسان نبودی ..تو فرشته ای بودی که واسه رهایی از این دنیا مامانتو با یه عالمه دلتنگی تنها گذاشتی .. هیچ وقت اون چهره کوچولوتو فراموش نمیکنم عزیز دل مامان .. نیم دونه مامانیی بهشتی شدنت مبارک👼🍁
2731

منم ده هفتادیم ..یه مادر کاملا نا امید ..که نمیدونم آینده دوتا بچم و یه نیم دونه چجوری خواهد بود 

خدا به داد بچه هامون برسه😢

میگفتن..حالا چرا داری گریه میکنی ..جنین سه ماهِ که گریه نداره ..روح نداشت که انسان تلقی بشه..راست میگفتن..تو انسان نبودی ..تو فرشته ای بودی که واسه رهایی از این دنیا مامانتو با یه عالمه دلتنگی تنها گذاشتی .. هیچ وقت اون چهره کوچولوتو فراموش نمیکنم عزیز دل مامان .. نیم دونه مامانیی بهشتی شدنت مبارک👼🍁
خب به هر حال بچه های منو شما .... نسل اینده ان

من که آینده ننه بابامم چی شدم وچه کردم که نسل آینده من و شما بکنه اونا خودشون گلیمشونو ا  آب میکشن بیرون یا مثل من و شمای دهه هفتادی خاک بر سر میشن

شما شهدا رو چی میگی پس؟؟؟ بخاطر نسل ماها شهید شدن جونشونو دادن تا برده ی ملت های زورگو نشیم ولی الان ...

نمیدونم چیخ که هروقت یه چیزی میگی الکی ربطش میدن به شهید و حجاب

2740
ممنون با حرفات خیلی بهم ارامش دادی 

😚😚😚🌸

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
من که آینده ننه بابامم چی شدم وچه کردم که نسل آینده من و شما بکنه اونا خودشون گلیمشونو ا  آب می ...

اینجوری نگوو به خدا ...واسه ما بچه دارا خیلی حرفت سنگینی میکنه رو سینمون 😢

نمیدونم چیخ که هروقت یه چیزی میگی الکی ربطش میدن به شهید و حجاب

منم نمیدونم چرا 😄

بعضیا خودشونو زبان گویای شهدا میدونن :|

شما یزدی هستین؟ 

بله متاسفانه

متاسفم چون نزدیکترین شهر به طبسم (طبسم که ترامپ میخواد بهش حمله کنه😐)

2706