2737
2734
عنوان

دکتر معینی یا دکتر لیدا احمدیان خامنه یا دکتر رزا پرستنده

| مشاهده متن کامل بحث + 14342 بازدید | 117 پست
كجاس مطبش؟!؟ همه تست هارو ازتون گرفت؟؟؟

شهرک غرب رو برو بیمارستان اتیه بله همرو گرفت من دو تا سقط داشتم رفتم پیشش

جانانِ من پسرکم با تو دانستم معنای مادر بودن را هر نفست برای من نبض زندگی است خانه ام از تو روشن است و دلم از نگاه تو پر امید💙🧿   تیکر تولد پسرم 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی برای عملم هم عااالی بود اصلا نفهمیدم.اینقدر خوب بخیه زد که روزچهارم کل خونه رو تی زدم وحیاط رو هم شستم.خلاصه مثل فرفره اینور اونور میرفتم.فقط کسی میومدعیادت جلوی اون خودمو بیحال میگرفتم که چشم نخورم😂😂

راستی برای عملم هم عااالی بود اصلا نفهمیدم.اینقدر خوب بخیه زد که روزچهارم کل خونه رو تی زدم وحیاط رو ...

ای جان عزیزم :)) خدا رو شکر که راضی بودی و ممنونم که اطلاعاتت رو در اختیارم گداشتی

2742
شهرک غرب رو برو بیمارستان اتیه بله همرو گرفت من دو تا سقط داشتم رفتم پیشش

کسی معرفی کرده بود بهتون عزیزم؟ برای بارداری پر خطر و اینا هستن یا نه متخصص زنان هستن؟

مریضای دکتر احمدیان خامنه خیلی ازش تعریف میکنن خیلی راضین من واسه سونو رفته بودم تریتا همه ازش راضی ...

راستی بیمارستان تریتا چطوره ؟ خبر دارین از بخش زایمانش؟

کسی معرفی کرده بود بهتون عزیزم؟ برای بارداری پر خطر و اینا هستن یا نه متخصص زنان هستن؟

یکی از اشناهامون ماماس اون بهم معرفی کرده خیلی دکتر خوبیه خیلی متخصص زنان من پیش طرازی هم رفتم نظرش با این یکی بوده

جانانِ من پسرکم با تو دانستم معنای مادر بودن را هر نفست برای من نبض زندگی است خانه ام از تو روشن است و دلم از نگاه تو پر امید💙🧿   تیکر تولد پسرم 💙
2740
راستی بیمارستان تریتا چطوره ؟ خبر دارین از بخش زایمانش؟

اونجا همه راضین از زایمانش

بی حسی از کمر.ولی بعدعمل نمیدونم چی بهم دادن که خوابیدم بهترین خواب عمرمو کردم.برشی هم که زد اینقدر ...

چه جالب . من کلا از الان واسه زایمان کلی استرس و ترس دارم. چون دیسک هم دارم.  ولی اینی که نوشتین چقدر خوب بوده . کدوم بیمارستان بودین شما؟

2706