2737
2739
عنوان

خاطره زایمان Belle

| مشاهده متن کامل بحث + 18338 بازدید | 365 پست
آره تهرانم ولی همه میگفتن بهمن خیلی خوبه ولی دوبه شک شدم الان

اتفاقا من تا هفته ۳۳ قصد داشتم برم بهمن و تحت نظر دکتر ذنوبی تو بهمن بودم ولی راستش خوشم نیومد خیلی پرسنلش بداخلاق بودن و خیلی خیلی بیمارستان شلوغیه و از شهرای دیگه مریض زیاد داره و قطعا رسیدگیشون کم میشه. برا من مهم بود اتاقم وی آی پی باشه که بهمن گفت تقریبا احتمال خالی بودن اتاق صفره. این شد که تصمیم گرفتم بیمارستانو عوض کنم بین بهمن آتیه و تریتا شک داشتم که با کلی تحقیق و بررسی تریتا رو انتخاب کردم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
اتفاقا من تا هفته ۳۳ قصد داشتم برم بهمن و تحت نظر دکتر ذنوبی تو بهمن بودم ولی راستش خوشم نیومد خیلی ...

ممنون ازراهنماییت منم میرم دنبالشششششششش خدایی بهمن خیلی خیلی شلوغلهههههههههههههههههه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون ازراهنماییت منم میرم دنبالشششششششش خدایی بهمن خیلی خیلی شلوغلهههههههههههههههههه

من خودم انقد برا انتخاب بیمارستان اذیت شدم که خدا میدونه. انشالله که بهترین تصمیمو بگیری عزیزم

من خودم انقد برا انتخاب بیمارستان اذیت شدم که خدا میدونه. انشالله که بهترین تصمیمو بگیری عزیزم

شرمنده اینقدر سوال میپرسم اسم دکترتم میگی وآدرسشو

2731
شرمنده اینقدر سوال میپرسم اسم دکترتم میگی وآدرسشو

دکتر لیدا احمدیان خامنه

شهرک گلستان خیابان گلها کوچه شباهنگ

عزیزم اتفاقا ما هم خونمون نزدیک تریتاس تو شهرک سپاه😊 من خیلی به دکتر و بیمارستان حساس بودم تو ۳ تا ...

ما ميدون درياچه هستيم 

خيلي ماهي كه جواب دادي

خالا يه وقت ميگيرم ميرم پيشش واسه آزمايشاي قبل و قرص آهن و ويتامين

هميشه دوس داشتم با همون دكتري كه از اول ميرم زايمان كنم😍😍

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
ما ميدون درياچه هستيم  خيلي ماهي كه جواب دادي خالا يه وقت ميگيرم ميرم پيشش واسه آزمايشاي قبل ...

واقعا شانس بزرگیه که از اول با یه دکتر خوب باشی خیالت از بابت دکتر احمدیان راحت باشه چون بی نهایت متبحره و رییس بخش زایمان تریتاس

2738
واقعا شانس بزرگیه که از اول با یه دکتر خوب باشی خیالت از بابت دکتر احمدیان راحت باشه چون بی نهایت مت ...

راستي شما بيمه داشتي؟! بيمتون چي بود و هزينه چقدر شد؟!

به نظرت برم مطب واسه ويزيت يا بيمارستان؟!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
راستي شما بيمه داشتي؟! بيمتون چي بود و هزينه چقدر شد؟! به نظرت برم مطب واسه ويزيت يا بيمارستان؟!

دوشنبه ها بیمارستان ویزیت میکنه که خیلی شلوغه مطب بهتره ویزیتش ۴۰ تومنه. من تامین اجتماعی داشتم که بیمارستان قبول نکرد ۶.۵ شد هزینش

دوشنبه ها بیمارستان ویزیت میکنه که خیلی شلوغه مطب بهتره ویزیتش ۴۰ تومنه. من تامین اجتماعی داشتم که ب ...

ممنون عزيز دلم

سلام دوستان.یه سوال داشتم..میگم برای زایمان طبیعی همونجا تو اتاق زایمان میشه گفت بخیه بزنن یا باید از قبل هماهنگ بشه.و اینکه هزینه ی جدایی داره؟؟

لطفا برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستید عشقا
سلام دوستان.یه سوال داشتم..میگم برای زایمان طبیعی همونجا تو اتاق زایمان میشه گفت بخیه بزنن یا باید ا ...

هزینه جدا نداره و خودشون موظفن بخیه بزنن و نیازی نیست بگین

و اینگونه بود که تازه رسیدیم به اول ماجرا!!! شیر دادن به نوزاد و نوک نداشتن سینه و نگرفتنش هم مشکل ب ...

عزیزم نوک سینه از بعد زایمان میره تو؟ یعنی قبلش نمیدونستی اونطوری میشی که محافظ نوک سینه یا چیزی استفاده کتی؟

عزیزم نوک سینه از بعد زایمان میره تو؟ یعنی قبلش نمیدونستی اونطوری میشی که محافظ نوک سینه یا چیزی است ...

کلا کسی که بچه نداره سینش نوک نداره ولی همه میگن بعدش درست میشه ولی نوزاد روزای اول ضعیفه نمیتونه خوب سینه رو بگیره که نوکش درست شه

2706