2733
2739
عنوان

بیبی چک مثبت ..ازمایش منفی

359 بازدید | 26 پست

سلامم.. ۵تا بیبی چک زدم با ۲ مارک مختلف  تا الان همش مثبت .. ولی رفتم ازمایش دادم منفی بود ..  ۱ روز تاخیر پریودی دارم ...  چرا اینجوریه؟؟

دوستان ممکنه من باردار باشم ولی ازمایش الان نشون نده؟؟؟خیلی ناراحتممم لطفا اگه کسی دلیلشو میدونه بگههههههه  

فرشته کوچولوی من ،تو دلیم  عاشقتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله که مثبت عزیزم.یه چند روز دیگه صبر کن بعد دوباره آزمایش بده.شاید لقاح دیر انجام شده.حداقل بذار یک هفته از موعدت بگذره.

یه پسر دارم شاه نداره ولی یه دخترم با این شرایط می خوام😁😁
2740
انشالله که مثبت عزیزم.یه چند روز دیگه صبر کن بعد دوباره آزمایش بده.شاید لقاح دیر انجام شده.حداقل بذا ...

انشالله

یعنی امکانش هست،،،اخه  میگن ازمایش  زودتر از تست خودشو نشون میده چرا برعکس شده

انشالله  یعنی امکانش هست،،،اخه  میگن ازمایش  زودتر از تست خودشو نشون میده چرا برعکس ...

الهی بگردم

امیدوارم باردار باشی

ولی اگه نبودی هم غصه نخور انشاالله ماه بعد گلم

ب خدا توکل کن عزیز دلم

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍
انشالله  یعنی امکانش هست،،،اخه  میگن ازمایش  زودتر از تست خودشو نشون میده چرا برعکس ...

تو همین نی نی سایت شنیدم بعضی خانوما این اتفاق واسشون افتاده بعد از چند روز مجدد آزمایش دادن و باردار بودن.انشالله شما هم باردار باشی عزیزم

یه پسر دارم شاه نداره ولی یه دخترم با این شرایط می خوام😁😁
نه ۱ مثلا بهترین ازمایشگاه رفتم

برا من یه دفه اتفاق افتاده ولی من یه دونه بی بی گذاشته بودم، عجیبه با ۵ تا مثبت اینجوری شده،

حالا چند روز صبر کن اگه پری نشدی برو یه آزمایشگاه دیگه آز بده...

درکت میکنم چقدر این اتفاقات روحیه آدمو خراب میکنه😔

انشاالله به زودی مامان شی

الحمدالله❤
الهی بگردم امیدوارم باردار باشی ولی اگه نبودی هم غصه نخور انشاالله ماه بعد گلم ب خدا توکل کن عزیز ...

ایشالله  ک این ماه بشههه... متاسفانه من خیلی زود خودمو میبازم

2706