1874
1955
عنوان

خواهر شوهر

626 بازدید | 25 پست

میخوام رابطمو با خواهرشوهرم کم کنم اینا هر هفته ی دور همی کوچیک دارن هر دفعه خونه یکی منو دختر عمه شوهر و خواهر شوهر بچه هاشون خیلی رو مخ هستن وقتی میرم فقط سردرد میگیرم میام فوق العاده بی تربیت هستن اگه خونه ام هم بیان حتی لباسای بچمو بهم میریزن چکار کنم منو‌ دعوت نکنن

وقتی زنگ زدن  بگو امروز با دوستم  قراره برم  استخر یا خونه مامانم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ..و                                                         به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

نمیتونی کاری کنی ک دعوت نکنن ولی میتونی دعوت کردن عذر بیاری دوبار که ببینن نمیری بار سوم نمیگن

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
خب، بهش بگو، بگو بچه هام دیگه بزرگ شدن، شیطون شدن، میام دورهمی اعصاب واسم نمیزارن 

اخه بچه من۱۱ماهشه زیاد اذیت نمیکنه بعدم بگن میگن اشکال نداره بذار اذیت کنه اینا واسشون عادیه بچه اذیت کنه

1984

من بلاکشون کردم خیلی راحت.😏

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی افسانه افسانه هاست                                هرکه دل بندد به آن دیوانه دیوانه هاست.
1976
باحاله به شرطی که ادم باشن دختر۱۳ساله بچم خوابه میاد بیدارش میکنه هرچی میگم نکن انگار با دیوار حرف م ...

وا عزیزم پس برا چی گفتی نوبت منه بیا بریم بیرون .😕اتفاقا چون نوبت شماست وقت خوبی برا کات کردنه ..بگو ی مهمون دیگه دارم .یا مثلا دعوتم جایی ..میخوام برم خرید .هرچقدم از رو ترفتنو انداختن ی روز دیگه ی بهانه دیگه بیار

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
وا عزیزم پس برا چی گفتی نوبت منه بیا بریم بیرون .😕اتفاقا چون نوبت شماست وقت خوبی برا کات کردنه ..بگ ...

اول خودشون گفتن دفعه دیگه خونه شماست منم گفتم نوبت منه بریم بیرون قبول نکردن گفتن همین هفته میایم میخوام در اتاقارو قفل کنم بگم خرابه

من اصلا دلم نمیخواد خودمم برم همش صدای جیغ بچست همش میخواد بگی نکن نکن

عزیزم میدونم دلت نمیخاد بری ولی اگه تا الان رفتی خونشون و نمیخای هیچ وقت خونه شما بیان

شما هم یه مهمونی بده بعدش نه برو نه مهمونی بده

1718