2737
2734
عنوان

خانمای باردار ی مشکلی دارم فقط فحش ندین

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 84 پست
عزیزم چیزی نیست ی کم استراحت کن عادیه فقط سعی کن مراعات کنی از این ب بعد 

یعنی دیگه نباید رابطه داشته باشم؟

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
یعنی انگار کاملا بسته هست عضلاتم و منقبض. به خدا فقط دلم برای همسرم میسوزه و گرنه من حتی یک درصد تما ...

نترس خانوم اگه منعی داشتی دکتر میگفت چیزی نشده با یه قطره استرسم داری الان دراز بکش چند ساعت دیگه بهتر نشدی برو دکتر نترس اینقدر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چیزی نیست خیالت راحت چرا گریه میکنی اینجوری شوهرت ناراحت میشه و باعث میشه دیگه به راحتی طرفت ...

عین خیالش نیست هی به من میگه پاشو برو حموم بابا. عادیه خب اون بسته شده خب الان مویرگاش پاره شده.

اینقد بیخیاله

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2731

سونو‌ آنومالی. رفتی؟ اجتمالا جفتت پایینه فعلا باید استراحت کنی نه اقدام

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
یعنی دیگه نباید رابطه داشته باشم؟

دکتر باید تشخیص بشه نه بچه های نی نی سایت

سرنوشتتو نسپار به نی نی سایت

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
چرا قسم میخوری مامان مهربون نگران نباش چیزی نیست، اونم همین یه ذره.ببین اگر تا شب بند نیومد که میاد ...

ممنون عزیز دلم آخه معمولا خانوما حمله میکنن به آدم که چرا رابطه داشتی چرا دلت برای بچه نمیسوزه و ....

یا اینکه میگن اینجا جای این حرفا نیست چقد بی ادبی

2740
عین خیالش نیست هی به من میگه پاشو برو حموم بابا. عادیه خب اون بسته شده خب الان مویرگاش پاره شده. ای ...

نه بابا شما بزرگش کردی من یبار خونه تکونی کردم 35 هفته بودم افتادم به خونریزی رفتم اورژانس دکتره خونسرد گفت چند بار خونریزی داشتی گفتم دوبار گفت دیگه نداری گفتم نه گفت خب پس چیزی نیست مراقب تر باش   به اصرار خودم فقط معاینه کرد 

داشته باش ولی ارومتر باشید اگر مشکل خشکی داری با دکترت مشورت کن که بهت فشار نیاد 

مثلا تازه روغن استفاده کردیم اینجوری شد البته قبلا بیشتر استفاده میکردم

یعنی به خاطر خشکی بوده؟

عزیزم نگران نباش اگه ادامه داشت برو دکتر... دیگه نزدیکی نداشته باش تا دفعه بعد رفتی از دکترت بپرس... اگه دکتر منعت نکرد بازم خودت رعایت کن و خیلی آروم و کم عمق باشه

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
ممنون عزیز دلم آخه معمولا خانوما حمله میکنن به آدم که چرا رابطه داشتی چرا دلت برای بچه نمیسوزه و ... ...

وا هر کی این حرفا رو میزنه مغزش عیب داره رابطه جنسی مثل غذا خوردنه برای زن و شوهر وقتی منع پزشکی نداری چرا الکی 9 ماه دوری کنید اهمیت نده بابا بعضیا میخوان بگن ما خیلی فدای بچمونیم خخخخخ

عزیزم نگران نباش اگه ادامه داشت برو دکتر... دیگه نزدیکی نداشته باش تا دفعه بعد رفتی از دکترت بپرس... ...

خیلی سطحی بود و اونم از پهلو که میگن هم سطخی هست هم فشاری به شکم نمیاد. ولی بازم اینجوری شد. قبلش اینجوری نمیشد تو این چند ماه

اره خشکی موثره روغن چی؟ مطمعنی تو بارداری ضرر نداره؟

آره پرسیدم روغن بادام شیرین یا روغن زیتون

2706