2737
2739
عنوان

چه کاریه تو نی نی سایت مد شده؟ چرا همش استثنا مثال میزنید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11017 بازدید | 697 پست
تو هر تاپیکی جمله تو حلق فلانی موجوده !! قضیه چیه!!  جمله در خور و شانی نیست  زبان فارسی ...

تکبیر

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖
خب راست میگن دیگه  استثناهمیشه وجودداره😐

خوب بحث استثنا نیست! اونارو هیچ جا حساب نمیکنن. الان ینی وقتی پول نداریم بریم دکتر بچه بیاریم شاید شد رونالدو؟ بدیم داداشمون به بچمون تجاوز کنه بچه شاید شد اپرا وینفری؟! نمیشه که...

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خودم نوه عمم 12 سالگی ازدواج کرد الانم خیلیییی خوشبخته درسشم خونده!خوب بود میرفت دانشگاه دوست پسر ...

دنیای بچگیشو خراب کردن. وقتی ک باید بازی میکرده زیر فشار زندگی متاهلی بوده. خوشبختی ظاهری ک نشد همه چیز.شما از روح و روانش کامل خبر داری؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

شرایط ها فرق داره همیشه استثنا هست 

یه دیدگاه کلی وجود داره اما از وجود استثنا ها نباید ناراحت شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من خودم نوه عمم 12 سالگی ازدواج کرد الانم خیلیییی خوشبخته درسشم خونده!خوب بود میرفت دانشگاه دوست پسر ...

تا خوشبختى رو چى معنى كنى...

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2738
دنیای بچگیشو خراب کردن. وقتی ک باید بازی میکرده زیر فشار زندگی متاهلی بوده. خوشبختی ظاهری ک نشد همه ...

عزیزم من خودم از مخالفینم تابلو نبود منظورم کامنتای دوستان بود  ؟

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  
ب زندگی خصوصی مردم کاری نداشته باشیم .با تشکر

الان به این تاپیک چه ربطی داشت؟

بعدم اینطور که شما میگی سازمان ملل و یونیسف و یونسکو باید در خودشونو تخته کنن

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒

خب میگرفت عسل نبود انگشتش بزنن😐

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

یه بار با دوستای دانشگاه میخواستیم دسته جمعی قرار  بزاریم بریم یه جایی هر کی یک نظری داشت و جای اون یکی رو که در نظر داشت اصلا قبول نداشت شده بود جمع اضداد. خلاصه نی نی سایت که جای خود داره از سنین مختلف و شهرهای متفاوت و فرهنگها و درکها تحصیلات مختلف معلومه که پیش میاد

الهی مرا آن ده که آن به
عجبا  یعنی‌ یکی‌که پولدار نیست حق چشیدن لذت مادر شدن رو نداره؟؟؟؟

چشیدن لذت مادر شدن به چه قیمتی؟

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سن ازدواج و شرایط بچه آوردن، ی چیز شخصیه(با اجازه) و رو به استارتر میخوام بگم؛ عزیزم انتظار نداشته ...

واقعا سن ازدواج و شرایط بچه آوردن یه چیز شخصی نیست

شاید از یه مرحله ای شخصی محسوب بشه ولی ازدواج بچه ها به جامعه صدمه میزنه و همین طور بزرگ شدن در فقر اقتصادی آمار جرم و جنایت را میبره بالا که در نهایت باز هم جامعه متضرر میشه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706