2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم هر جایی غیر از این خونه خراب شده ی مقداری پولم جمع کردم

چرا میخواین فرار کنین میشه بگین /

به لطف الهی من تمام مراحل آزمون قضاوت رو با موفقیت پشت سر میزارم و یه دادیار موفق میشم

خخخخ بیا پیش من

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
فرار کنین که چی بشه

آزارو اذیت شوهرم دیوونم کردی روانیه صبح تا شب پامو از خونه بیرون نمیزارم همش چکم میکنه دعوامون میشه میگه فک میکنی نمیدونم چ غلطی میکنی دیوونس بخدا هی میگه چرا فلانی نگات کرد بخدا بس ک فهش شنیدمو کتک خوردم دیگه کم اوردم ب مادرو پدرمم میگم میگن میخوای طلاق بگیری ابرومونو ببری هیچکیو ندارم ک پشتم باشه هیچکی

2738
آزارو اذیت شوهرم دیوونم کردی روانیه صبح تا شب پامو از خونه بیرون نمیزارم همش چکم میکنه دعوامون میشه ...

ولی راهش فرار نیست اگه واقعا نمیتونین تحمل کنین اقدام قانونی بکنین مهریتونو بگیرین و خانوادتون که حمایتتون نمیکنن زندگی مستقل تشکیل بدین 

به لطف الهی من تمام مراحل آزمون قضاوت رو با موفقیت پشت سر میزارم و یه دادیار موفق میشم
ولی راهش فرار نیست اگه واقعا نمیتونین تحمل کنین اقدام قانونی بکنین مهریتونو بگیرین و خانوادتون که حم ...

مهریه ی بار گفتم طلاق میگیرم همچین افتاد ب جونم تا ی هفته ب زور را میرفتم اخه تا زمانی ک رای دادگاه بدن مهریمو بدن برم کجا خونه کی ک دستش بهم نرسه

وا چرا آخه؟کاش کامل بگی تا بهتر راهنماییت کنیم

مادرو پدرم انگار ک من براشون بار اضافی بودم ب زور شوهرم دادن الانم ۳ ساله دارم عذاب میکشم دروغ چرا بعد ی مدت خودمم خوشم از شوهرم میومد ولی انقدر اذیتم کرد ازش بیزار شدم

مهریه ی بار گفتم طلاق میگیرم همچین افتاد ب جونم تا ی هفته ب زور را میرفتم اخه تا زمانی ک رای دادگاه ...

تااون موقع برین خونه ی بستگان اگه نمیتونین خونه پدر و مادرتون برین بعدم برین شکایت کنین میفرستنتون پزشکی قانونی 

2706