2733
2734
اون بچست خنگه ولي خيلي خوبه خانوادش اذيتت نميكنن...منظور من اينه خودت ميبيني اونا بالاترن اذيت نميشي ...

سر ماديات نه اما پدرشوهرم اينا خيلي ب خودشون اهميت ميدن به سلامتيشون اهميت ميدن

پدر مادر خودم نه زياد

بابام سيگار ميكشه،مامانمم همينطور 

خيلي ناراحت ميشم از كارشون وقتي ام ميگم نكشيد ناراخت ميشن 

خيليييييي ناراحتم ميكنن با اينكارشون

جلو خانواده شوهرم نه ها

خودشون تو خونشون اما از اينكه به سلامتيشون اهميت نميدن خيلييييي ناراحت ميشم 

و يه وقتايي فقط بخاطر اين اذيت ميشم ك ميگم كاش پدر مادر منم براي خودشون ارزش قائل ميشدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش اره منم اوايل رو ابرا بودم همچين شوهزيو تو خواب نميديدم ولي بعدا كه تفتوتها خودش نشون ميده يه ا ...

آخه برعكسش هم خوب نيست

خونواده من خيلي از لحاظ مالي به ما كمك ميكنن و خدا رو شكر من هيچ مشكلي تو خريد جهيزيه و اينا نداشتم

ولي وقتي ميبينم اون جهيزيه رو بايد ببرم يه آپارتمان نقلي داغون لجم ميگيره. يه جورايي حس پس رفت كردن به آدم دست ميده

مثلا خونه پدري من بالاي شهره ولي خونه شوهرم پايين شهر. برام سخت بود برم اونجا زندگي كنم

2731
آخه برعكسش هم خوب نيست خونواده من خيلي از لحاظ مالي به ما كمك ميكنن و خدا رو شكر من هيچ مشكلي تو خر ...

اشتباه كردي عزيزم بايد با هم سطح خودت ازدواج ميكردي

واقعا اينطور خيلي بهتره تا اينكه  با خانواده سطح پايين وصلت كني  كه بالاتر باشي بالاخره ...

دقیقا .. منم بیشتر منظورم سطح فرهنگی و اخلاقی هست تا وضع مالی.. 

خانواده همسرم همه دکتر یا مهندس 

خانواده من اکثرا عموها و دایی ها بیکار و مستاجر 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
من .... پدرشوهرم میلیاردره اما خب ما خیلی معمولی هستیم     هیچ نظر خاضی ندارم . نظراتم مو ...

من دقیقا همچین خاستگاری دارم ازنظرمالی خیلیییی بالاهستن فرهنگی هم خوبن اما ما متوسطیم خیلی سخته شما ک تجربشو داشتین یانه؟

اره ميدونم چي ميگي خوبه اينجوري ولي از اينكه بالاترن خودت تو دلت حرص نميخوري؟

نه بخاطر اینکه منم الان جزوی از اونام خخخخخخ 

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
همين خيلي بده كه تو دل ادم ي حس حقارت مياد خيلي ادمو اذيت ميكنه عذاب ميده چه جور با خودت كنار مياي

خب اوايل من اعتراف ميكنم فقط به خاطر همين مقايسه مامانم و مادرشوهرم ناخوداگاه با مادر شوهرم بد شدم همه حرفاشو منظور دار برداشت ميكردم 

ولي خب از امكانات وصلت با همچين خانواده اي هم استفاده كردم درسمو ادامه دادم مثلا من خودم الان دكترامو گرفتم ولي بازم اين برام تا اين اواخر عقده بود كه چرا منم پزشكي نخوندم ولي الان خدا روشكر بعد هفت هشت سال خيلي ازين مسائل برام حل شده و رابطمم باهاش خوب شده

ولي واسه پسرم واقعا ترجيح ميدم با همسطح خودمون ازدواج كنه نميخوام عروسمم مثل خودم باشه خخخ

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.