2737
2739
حداقل من از عقلم درست استفاده کروم و با ازدواجم خیلی پیشرفت کردم ...  نه مثل بعضی کاربرهای این ...

اینجا از نظر مالی سوال کردن

کسی بحث هویت واصالت رو نکرد که احساس برنده شدنتون رو به رخ میکشید!!!

یکم قبل حرف زدن به کلماتی که میگید فکر کنید، سر چندرغاز پولی که ممکنه یه امروز باشه وفردا نه، دل نشکونید

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
اره

همسرم مرد سالار نیس خودش اما من به مامانم کشیدم یکم 

بین خودمون مشکلی پیش نمیاد 

خانواده هام یکی شماله یکی جنوب      

فقط من میرم اونجا یجوری میشم  که اونم زیاد نی چون راهمون دوره  یجوری ازدواج کردم نه دست فامیل خودم نه شوهرم به ما دوتا نمیرسه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا از نظر مالی سوال کردن کسی بحث هویت واصالت رو نکرد که احساس برنده شدنتون رو به رخ میکشید!!! ی ...

سعی کن یاد بگیری سرت تو کار خودت باشه .. آفرین..  احتمالا شما از همون دسته ای هستی که هول شوهر و بچه داشتن ..  که بهت برخورده 🤗

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
سعی کن یاد بگیری سرت تو کار خودت باشه .. آفرین..  احتمالا شما از همون دسته ای هستی که هول شوهر ...

من بچه ندارم عزیزم

هول شوهر هم نداشتم وحتی با ازدواج سن پایین موافق نیستم

نه شما نه من نه هیچ کس دیگه اجازه نداره بخاطر مخالفت با یه سبک زندگی، دیگران رو تحقیر کنه

ضمنا شما که انقدر خوب بلدی توصیه کنی به اینکه دیگران سرشون تو کار خودشون باشه، خودتون هم در برخورد با کاربرهای دیگه همین کار رو انجام بدین وحداقل توهین نکنید

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2731

خانواده خودم متوسطن، خانواده همسرم پولدار، منم الان ۵ سال عروسشونم، هیچ مشکلی هم ندارم، خیلیم راضیم، خیلیمم دوسم دارن و از ازدواجمون راضین

البته کلا بقیه پسرها هم ازدواج مشابهی داشتن، کلا پول طرف مقابل ملاک ازدواج نبوده واسشون ، اینم اضافه کنم از نظر فرهنگی خیلی بهم نزدیکیم

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
خب اوايل من اعتراف ميكنم فقط به خاطر همين مقايسه مامانم و مادرشوهرم ناخوداگاه با مادر شوهرم بد شدم ه ...

من اما همسرم همش مقایسه کرد بیشتر تو دلش و گاها زبونی و فقط براش یکی همسطح خودش که متخصص باشه مهم بود.در نهایت هم ترکم کرد!

2738