2733
2734
عنوان

یکی از دوستای شوهرم ب شوهرم پیشنهاد داده بریم المان

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 110 پست
ببین واقعا خیلی دوس دارم نظر واقعیم رو به تو و امثالت بگم ولی حیف میزنن باز تعلیقم میکنن! بهتر بری ...

امثال شما با این طرز تفکر در خون مظلومان شریکند

میخوام بدونم نوزادانی که الان میرمیران زمان جنگ ایران تفنگ داشتن که باید تقاص بدن؟

نخبه ها اگه یکم غیرت به خاکشون داشتن همینجا خدمت میکردن و جا رو برای دزدان داخلی باز نمیذاشتن

الان به تو مامان سالم و زیبا بدن 

مامانتو باهش عوض میکنی

اگه دلیل داری بگو 

آسمون ریسمون نباف لطفا

امثال شما با این طرز تفکر در خون مظلومان شریکند میخوام بدونم نوزادانی که الان میرمیران زمان جنگ ایر ...

شما خودت تو حسرت زندگی خواهر شوهرتی بعد اومدی اینجا از چی دفاع میکنی🤣

کسی باید دفاع کنه که یه چیزی‌بهش برسه نه شما که چون خودت دستت به گوشت نمیرسه میگی پیف پیف پیف بو میده 

خوبه مثلا به فکر ابادی کشور هستی که انقدر بیکاری که حسرت زندگی مردم رو میخوری 

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی بی ادبی خیلی چون آشناهای تو هستن پولشون برای اسرائیل بره اشکال نداره تو که میخوای بری حرف از ...

شما که انقدر مدعی هستی جز اینکه سرت تا خشتک پیگیر مسائل و حساب کتاب اسرائیل باشه برادملتت چه کاری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چ دردی از فقر مردم مملکتت رو دعوا کردی؟

نشستن پشت صفحه گوشی و زر زدن رو همه بلدن! 

شما که انقدر مدعی هستی جز اینکه سرت تا خشتک پیگیر مسائل و حساب کتاب اسرائیل باشه برادملتت چه کاری کر ...

چه بهتر که کشور از لوث امثال شما پاک بشه

منطق و استدلالت فحش و ناسزا

جواب نداری به در و دیوار میزنی خودتو

اولین فرصت تو هم برو 

به سلامت

لیاقت میخواد تو ایران بمونی

دیگه جوابی بهت نمیدم

چون لایق همصحبتی با من نیستی 

2731
امثال شما با این طرز تفکر در خون مظلومان شریکند میخوام بدونم نوزادانی که الان میرمیران زمان جنگ ایر ...

چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام هست!

درضمن غیرت رو مردم نباید داشته باشن حکومت باید داشته باشه و کاری کنه که نخبه بخواد بمونه تو این مملکت که شکر خدا نداره. جز اینکه بگه پول بده مدرکت رو بگیر و برو تا این پولارم شکلات چای دبش اقازاده هاش کنه 😏

این خزعبلات مظلوم و.. رو هم جمع کن به حد کافی عقاید امثال تو از دید من منفوره حتی خیلی خوشحال میشم تراوشات ذهنیت رو برا امثال خودت بیان کنی ن من! 

امید وارم بری و کارو بارتون خوب باشه بشی چسفیل خوشحال

گیریم که من هنوزاخترنشدم یکسال دگرگذشت ومادرنشدم افسوس وصدافسوس که ناکام هستم در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》 ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡ خدایا به همه منتظران بخصوص منتظران نی نی سایت هم نظر کن .خسته ایم از صبر زیادی که داشتیم تنهادلخوشیم همسرمه ❤

يادمو سه دونگ سه دونگ افتاد 

سرياله 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
شما خودت تو حسرت زندگی خواهر شوهرتی بعد اومدی اینجا از چی دفاع میکنی🤣 کسی باید دفاع کنه که یه چیزی ...

من از دین 

مملکت

اسلام

مظلوم

و حرمت خاک کشورم دفاع میکنم

و برای رسیدن به آرزوهام تو کشورم میمونم و تلاش می‌کنم

اگه رسیدم که خیلی عالی اگه نرسیدم

مثل بز دلها و بوالهوسا فرار نمیکنم

حاضرم حسرت به دل تو خاک کشورم بمیرم ولی دستم جلو کفار دراز نباشه

صلاح مملکت خدیسگش خسروان دانند

شما هم فرصت براد شد برو

من اگه بیان با تشریفات هم بخون ببینم نمیرم

و با عشق در وطنم میمونم

دیگه جوابتو نمیدم چون استدلال نداریم دو فقط معالجه نیکتید

و در جهل مرکب خود بمانید

فقط ی چیزو بهت بگم

تا خودت توی این مملکت به جایی نرسیدی و سری تو سرا درنیاوردی مطمعن باش توی کشور اروپایی نمیتونی هیچوقت حتی ب ی وضع معمولی هم برسی وسلام

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مرده ..
2706