2733
2739
فخر نميفروشن؟

يه خواهرشوهر دارم ١١ سال از خودم بزرگتره يك بار يه جورايي تيكه انداخته مثلا من گفتم خانواده ها باهم فرق دارن همه مثه هم نيستن برداشت گفت اره خيليييي ام فرق دارن....اما من زبونم خيلي درازه همچين ادم اشغالي و حساب نميكنم.كلا بگم اون خيليييييي به من حسودي ميكنه خيليييييييي تابلووووو

اما بقيه اعضاي خانواده اش اصلااااااا هيچوقت نشده حتي اشاره ي كوچكي ام بكنن.مخصوصا شوهرم.

بيين ادم بايد انسانيت داشته باشه مال دنيا به باد بنده يه روز هست يه روز نيست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا الان اذيت نميشي؟؟؟حرص نميخوري؟

نه عزیزم بخاطر اینکه پدرشوهرم از قدیم با پدرم دوست بوده و اینکه با اینکه میلیاردر هست ولی تقریبا معمولی زندگی میکنن و اهل پز دادن و تو کاخ زندگی کردن نیستن، متوجه هستی منظورمو ؟؟؟؟ بخاطر همین مشکلی نیست . 

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
يه خواهرشوهر دارم ١١ سال از خودم بزرگتره يك بار يه جورايي تيكه انداخته مثلا من گفتم خانواده ها ...

اون بچست خنگه ولي خيلي خوبه خانوادش اذيتت نميكنن...منظور من اينه خودت ميبيني اونا بالاترن اذيت نميشي؟

اتفاقا من هميشه ميخواستم با كسي ازدواج كنم كه از لحاظ مالي و فرهنگي از ما بالاتر باشن خيلي حس خوبي ...

اولش اره منم اوايل رو ابرا بودم همچين شوهزيو تو خواب نميديدم ولي بعدا كه تفاوتها خودش نشون ميده يه احساس حقارت هميشه تو درونت هست مدام مقايسه ميكني همه چيو با اينكه من شوهرم اصلا ادمي نيست كه احساس برتري بكته و يا بخواد به رخ بكشه

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
2740
با ازدواجم خیلی پیشرفت کردم .. با ادم های درست و حسابی رفت و امد میکنم .

واقعا اينطور خيلي بهتره

تا اينكه  با خانواده سطح پايين وصلت كني

كه بالاتر باشي

بالاخره در اثر هم نشيني ادم هم سطح رفتار و فكرش افت ميكنه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
نه عزیزم بخاطر اینکه پدرشوهرم از قدیم با پدرم دوست بوده و اینکه با اینکه میلیاردر هست ولی تقریبا معم ...

اره ميدونم چي ميگي خوبه اينجوري ولي از اينكه بالاترن خودت تو دلت حرص نميخوري؟

حس حسادت نداري؟؟؟يا خجالت نميكشي

خب من عاشق بابامم و خیلی غصه اینو میخورم که مشکلات داره و نمیتونه مثل پدر شوهرم خوش باشه.این خیلی عذابم میده.😞بابام خیلی زحمتکشه😔اما حسادت یا خجالت نه.چون هم اصیلیم و هم از همه عروسا سرترم.همه چیز که پول نیست.

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله
اولش اره منم اوايل رو ابرا بودم همچين شوهزيو تو خواب نميديدم ولي بعدا كه تفاوتها خودش نشون ميده يه ا ...

همين خيلي بده كه تو دل ادم ي حس حقارت مياد خيلي ادمو اذيت ميكنه عذاب ميده چه جور با خودت كنار مياي

2706