2737
2739
عنوان

کسانی که یائسگی زودرس گرفتن و درمان شدن و یا دارن درمان می کنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 343614 بازدید | 820 پست
من خودم تا حالا فقط با طب سنتی پیش رفتم اگه این داروهای کوفتی رو یه سال نمیخوردم شاید مشکلم تا این ح ...

ان شاءالله به سلامتی عزیزم اصلا نگران نباش همه چی درست میشه ...ما رو  بی خبر از احوالت نزار عزیز ❤❤

ان شاءالله به سلامتی عزیزم اصلا نگران نباش همه چی درست میشه ...ما رو  بی خبر از احوالت نزار عزی ...

سلام عزیزم حالت خوبه من امروز جلسه دومم هست که میام پیش دکتر انصاری، یکی از دوستان گفته بودن که اینجا شبیه یه مرکز تجاریه، من به نوبه خودم به هیچ عنوان حرف این دوست عزیز رو تایید نمیکنم، چون واقعا دارم میبینم آقای دکتر چقدر زحمت میکشن، من دیروز دقیقا ۴ ساعت مطب ایشون بودم و طی این چهار ساعت شاهد زحمات ایشون بودم که برای من و دیگر بیماران انجام میدادن، هزینه ای هم که دریافت میشه واقعا در ازای کارشون هست، لطفا تبلیغ منفی نکنید دوستان، و از اون دوستی هم که باعث شد من با آقای دکتر آشنا بشم واقعا نهایت تشکر رو دارم انشالله خدا اجرتونو بده و نی نی تون رو سالم بغل بگیرید و برای ماهم دعا کنید... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بچه ها خوبین؟ منم این مشکلو دارم تورو خدا بگین درمان داره یا نه ؟؟؟😢😢😢😢😢 هرروزم شده غم و گ ...

سلام گیتی جان منم دنبال درمان هستم و الان پیش آقای دکتر عباس انصاری میرم تا ببینم انشالله نتیجه چی میشه

سلام عزیزم حالت خوبه من امروز جلسه دومم هست که میام پیش دکتر انصاری، یکی از دوستان گفته بودن که اینج ...

سلام عزیزم ..خداراشکر

خوشحالم که می شنوم راضی هستی  ان شاءالله نتیجه هم میگیری خیلی زود و هم خودت خوشحال بشی هم ما رو شاد میکنی...

اتفاقا من همون موقعه که ادمین اینستاشون بهپ گفتن درمان شما  خیلی کمه فهمیدم که اونقدرا هم که دوستمون میگن بی وجدان و...نمیتونن باشن و خداراشکر که الان میگی که همینجوره

اتفاقا من واسه خودمم دوست داشتم یه جوری به خود دکتر هم بتونم بگم  یا ازمایشاتم رو نشونش بدم شاید اون یه چیز خیری بگه اخه هر چی باشه من هنوز سنم خیلی کمه هش۲۲سالمه ..اما واقعا نمیتونم چیکار باید بگم !!!

2740
سلام عزیزم ..خداراشکر خوشحالم که می شنوم راضی هستی  ان شاءالله نتیجه هم میگیری خیلی زود و هم خ ...

ممنونم گلم، ببین فقط ناامید نشو حتی اگه آقای دکتر هم نتونه واست کاری بکنه، تو شفات رو از خدای مهربون بخواه ، خدا تحت هیچ شرایطی بنده هاش رو ناامید نمیکنه، خدای مهربون اگه دری هم ببنده، یه در رحمت دیگه برای بندهاش باز میزاره، فقط خالصانه دست نیازت رو به طرف خدای مهربون دراز کن، سعی کن با دکتر مشاوره تلفنی صحبت کنی ازش بخواه یه نگاه به آزمایشاتت بندازه... منم از ته دل برات دعا میکنم عزیزم

وای خدای من شما چقدر تابلووووو تبلغ میکنین

کاش واقع بین بودین، لطف کنین بقیه رو هم نا امید نکنین اگه دوست داری ببینی تبلیغه یا واقعیت من امروز ساعت ۱۰ جلسه سومم هست و اگر تهران هستید میتونید بیایید و من و اونجا ببینیو و کارهایی که برای من انجام میدن، من هزاران کیلومتر رو نیومدم که اینجا تبلیغ بکنم عزیزم من اومدم برای درمان، منی که همیه دکترا ناامیدم کردن که راهی برای درمان نیست و اگرم بخوای ازدواج کنی راهی بجز تخمک اهدایی نداری، ولی اینحا از دوستانی که جواب گرفتن انرژی گرفتم و تصمیم گرفتم این همه راه رو با کلی مشکلات مالی و دردسرهای سفر رو تحمل کنم به امید راه درمانم، شماهم مختارید هر جور که دوست دارین برداشت کنید، فقط لطفا مواظب دلهایی باشین که حتی با یه ذره امید تصمیم میگیرن به این دکتر مراجعه کنن شاید همین یه حرف شما اون ذره امید را هم نابود کنه و مدیون اون دل ناامید بشی، این فقط یه توصیه ی خواهرانه بود عزیزم... توکل من به خداست و مطمئنم بی دلیلی دکتر انصاری را سر راه من قرار نداده، منم اولش با حرف شما که در جواب مهگل جون گفتی دو دل شدم و تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم ولی بعد با خودم گفتم هر روز که دیرتر بشه یعنی فاصله ی بیشتر با درمان... به همین خاطر تصمیم گرفتم حرف مهگل جون رو توی اولویت قرار بدم، شما هم اگر حاضر نیستی حتی یه درصد احتمال واقعی بودم حرفای مارو بدین حداقل ساز ناامیدی هم برای دوستامون نزنید... من امروز جلسه سوم هستم و و غروب برمیگردم شهرستان و شنبه آینده برای جلسه چهارم دوباره برمیگردم تهران هروقت خواستی برای اطمینان خاطرت میتونی منو ببینی عزیزم... فقط مدیون دل کسی نباش گلم...

وای خدای من شما چقدر تابلووووو تبلغ میکنین

موافقم

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
سلام مارال جون من 27 سالمه ساکن شیراز 7 ساله این مشکلو دارم مجردم با یکی از خواستگاراما که پیگیر این ...

عزیزم منم شیرازیم یکی از دوستام تشخیص یائسگی زود رس دادن براش. رفت پیش ی عطار تو صدرا ی سری دارو بهش داد. خوب خوب شده بود ک دکترش تعجب کرده بود گفته بود معجزه شده 

به خودم امدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل ب کسی بستن بود❤️ME❤️ 
کاش واقع بین بودین، لطف کنین بقیه رو هم نا امید نکنین اگه دوست داری ببینی تبلیغه یا واقعیت من امروز ...

خانوم عزیز انشالله هر جا و با هر کی درمان داری نتیجه بگیری اصلا نیازی به این همه شانتاژ نیست

ملت خودشون عقل و شعور دارن٫ جالبه دوست شما تا من گفتم پست تابلو تبلیغاتی رو حذف کردن٫ آخه اینقدر تابلوووو

ممنونم گلم، ببین فقط ناامید نشو حتی اگه آقای دکتر هم نتونه واست کاری بکنه، تو شفات رو از خدای مهربون ...

ممنونم عزیزم ...اره سعی میکنم حتما مرسی که همیشه حرفای خوب میزنی💜💜

خدیجه جان من مابقی پیام ها رو هم خوندم  تو کاری به کسی نداشته باش مسیر خودت رو برو و اصلا از این حرفا  هم ناراحت نشو شاید اونا هم واقعا باور این چیزا براشون سخته اگه قرار بود حرفای تو براشون تاثیر بزاره میزاشت و تا همینجا دیگه کافیه... هر وقتم دیدی اینجا نتونستی پیام بزاری و با هم صحبت کنیم ، شخصی برام پیام بزار ❤❤ اتفاقا من  خداراشکر میکنم که با شما اشنا شدم 

2706