2737
2739
عنوان

کسانی که یائسگی زودرس گرفتن و درمان شدن و یا دارن درمان می کنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 343613 بازدید | 820 پست
سلام عزیزان من ۳۵ سالمه دوساله پریود نشدم یک دختر هشت ساله دارم که مشکل ذخیره تخمدان کم داشتم که با ...

سلام شما هورمون fsh ت نرمال بود؟...میشه دکتر طب سنتی که پیشش باردار شدی معرفی کنی؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
سلام شما هورمون fsh ت نرمال بود؟...میشه دکتر طب سنتی که پیشش باردار شدی معرفی کنی؟

سلام عزیزم نه نرمال نبود بالا بود من پیش بی بی سلیمانی که مشهد میرفتم و هم زمان پیش دکتر شمس که هر دو با بادکش شکم و داروهای گیاهی بعد چهارماه درمان پیش اینا باردار شدم  بی بی سلیمانی پیج اینستا هم دارند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نه نرمال نبود بالا بود من پیش بی بی سلیمانی که مشهد میرفتم و هم زمان پیش دکتر شمس که هر د ...

خدا رو شکر عزیزم ..ممنون...بی بی سلیمانی چه داروی گیاهی میداد..اگه یادته همینجوری اسم چندتاشو بگو..

خدا رو شکر عزیزم ..ممنون...بی بی سلیمانی چه داروی گیاهی میداد..اگه یادته همینجوری اسم چندتاشو بگو..

داروهای گیاهی تا جایی که یادمه یک مشت علف اینا بود که روزهای پریودی میحوشوندم و بخارش را به خودم میدادم از طریق واژینال یک داروهای ملحم بود که دوران پریودی و بیشتر موقع ها به کمرم میبستم مدام شکمم و رحم با روغن چرب میمردم و با پلاستیک دورش میزاشتم داروهای دم کردنی بهم داده بود همزمان هم پیش شمس میرفتم اون به من کفته بود تو خونه باید بیست دقیقه بادکش رحم کنی اونم انجام میدادم قرص زینک هم خودم و هم همسرم می خوردیم ماه اخر کلا بیخیال شدم و استرس کمی داشتم همون ماه حامله شدم

2728
داروهای گیاهی تا جایی که یادمه یک مشت علف اینا بود که روزهای پریودی میحوشوندم و بخارش را به خودم مید ...

ممنونم عزیزم از توضیحاتت.انشالله خدا بچت رو برات حفظ کنه..

ممنون عزیزم آن شا الله خیلی زود دامنت سبز بشه و خدا دوتا فرشته ی ناز تو بغلت بزاره 🌹🌹🌹🌹

ممنونم ♥️🌹💝😍🌷🌷🌷

منم دقیقا همسن شمام و همین مشکل و داشتم دکتر گفت تا 50باید همیشه قرص LDبخوری تا پریود بشی ودیگه حامله نمیشی منم رفتم پیش یه خانم بهم دارو گیاهی داد علایم از بین رفت و الان پریود شدم گفت تخمدان چپت تنبل شده دارو ها رو بخور تا دوباره فعال بشه 

2740
منم دقیقا همسن شمام و همین مشکل و داشتم دکتر گفت تا 50باید همیشه قرص LDبخوری تا پریود بشی ودیگه حامل ...

سلام خدا رو شکر..پیش کدام دکتر  گیاهی رفتی؟چه داروهایی داد؟الان هورموناتون تنظیمه؟