2733
2734
عنوان

کسانی که یائسگی زودرس گرفتن و درمان شدن و یا دارن درمان می کنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 343625 بازدید | 820 پست

سلام دوستان، میخوام شما را از تجربه ای که خودم داشتم اگاه کنم، اگه حتی یک نفر هم از تجربه من استفاده کنه و خوب بشه خیلی خوشحال میشم.

منم چند ماه پیش متوجه شدم دچار یائسگی زودرس شدم، طوری که با ذخیره تخمدان ۰۱/. همه پزشکان فوق تخصص نازایی منو جواب کردن و گفتند حتما باید تخمک اهدایی بگیرم. از طریق همین سایت و فیلم های تو اینترنت با طب سوزنی اشنا شدم. ناامید و با عنوان اخرین تلاش به مطب دکتر عباس انصاری رفتم، بعد از ۱۲ جلسه درمان، پریود شدم ونه تنها هورمون های من به حد نرمال رسیده بود بلکه ذخیره تخمدانم افزایش پیدا کرده و به ۳/. رسید. پس از سه دوره منظم پریودن به صورت طبیعی باردار شدم الانم خدا را شکر چهار ماهه باردارم. 

از اقای دکتر انصاری واقعا ممنونم وسیله خیری شدند برای درمان من، ایشان پزشکی خوشرو و خوش برخورد هستند با کادری مهربان، طوری که من هر بار مطب ایشان میرفتم با اینکه شاید ساعت ها در انجا بودم ذره ای خسته که نمیشدم هیچ انرژی مثبت فراوانی را نیز دریافت میکردم، ایمان داشتم که خوب میشم.

سلام دوستان، میخوام شما را از تجربه ای که خودم داشتم اگاه کنم، اگه حتی یک نفر هم از تجربه من استفاده ...

سلام عزیزم دلم واقعااااااااااا خوشحالم که بارداری انشالله نی نی تو سالم بغل بگیری منم امروز جلسه پنجم هستم کلی بهم انرژی دادی ممنونم عزیزم💋💋😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان منم مشکل شمارو دارم درست تو زمان عقدم متوجه شدم که دچار یائسگی زودرس شدم بعد از عروسیمون ...

سلام عزیزم الهی شکر که مامان شدی...لطفا شما که خوب شدی در کنارمون باش و به اینجا سر بزن.با بودن شما امیدوار میشیم به خوب شدن و باعث دلگرمیمون هست.

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
سلام عزیزم دلم واقعااااااااااا خوشحالم که بارداری انشالله نی نی تو سالم بغل بگیری منم امروز جلسه پنج ...

انشالله که نتیجه بگیری...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2731

دوستای گلم منم اون زمان مثل شما بودم و تا میدیدم یکی باشرایط ما بچه دار شده کلی امید پیدا میکردم الان هم فقط و فقط بخاطر شما که امیدتون بیشتر بشه تجربیاتم رو عنوان کردم منم ذخیره تخمدانم زیر0/01 بود ولی امیدمو از دست ندادم و البته ورزش و کاهش وزن هم خ خ مهمه

سلام دوستان، میخوام شما را از تجربه ای که خودم داشتم اگاه کنم، اگه حتی یک نفر هم از تجربه من استفاده ...

خداراشکر 

منم در تلاشم که ان شاءالله بتونم برم پیشش و درمان بشم ..

در همین راستا هم خودم یه تاپیک زدم که همه دوستانی که با ابن دکتر آشنا هستن بیان و تجربیاتشون رو بگن 

2740

دوستای گلم سلام خوبین، بچه ها ببخشید من تو یکی از پستام یه اشتباه محاسبه ای داشتم اومدم اصلاح کنم که شرمندتون نشم، یکی از بچه ها پرسیده بودن دکتر جلسه ای چند میگیره من  نوشتم ۴۸۰ که اشتباه تایپی بوده  ایشون ۲۸۰ گرفتن البته اینو یکی از دوستان توی پیام خصوصی بهم گفتن که تازه فهمیدم اشتباه نوشتم، هزینه ی لیزر ۶۰ تومن هستش بقیه هم بستگی به تعداد لیزرها داره که متفاوته بعد من بادکش هم که حتما انجام میدم، در ضمن در خصوص ورزش هم بگم که من یه ورزشهایی شبیه یوگا انجام میدم که برای تقویت تخمدان هست ویکی از مریضا اینو بهمون گفته انجام میدم.

بچه ها یه سلام دوباره با دوتا خبر خوب دارم براتون، امروز که برا جلسه دهم رفتم مطب دو تا خانوم اونجا بودن که یکیشون بعد از جلسه نهم پریود شده بود و اف اس اچشم از ۱۱۳ به ۱۵ کاهش پیداکرده بود وای من اینو دیدم همچین بی جنبه خوشحال شدم که بیچاره رو یه ساعت به سوال بستم😂 ولی خدایش خیلی خانم بود انشالله خیلی هم بهتر بشه، و خبر دوم اینکه یه خانوم دیگه بود که ایشون اف اس اچشون فکر کنم گفت ۱۷ بوده ولی ذخیره تخمدانش ۱ صدم بوده بعد از جلسه دوازدهم که رفته بود واسه آزمایش ذخیره شده بود ۹دهم🤩 وااااااااااااای اینم که دیدم به خدا یه ذوقی کردم چند دقیقه ایهم ایشون سوال بارون کردم که فهمیدم ذخیره ایشونم از یک صدم شده ۹ دهم... خدایا شکرت انشالله هممون اینجوری خوشحال بشیم، خواستم شماهم درجریان باشین دوستان..

با سلام مارال جان هیچ وقت ناامید نشو امیدوارم تا الان نتیجه گرفته باشی من هم مث شما بودم تا چند سال ...

عزيزم شما الان مشكلت حل شد به منم گفتن يائسه شدم من ٣٨سالمه خيلي نگرانم نميدونم بايد چيكار كنم هنوز بچه ندارم

سلام آلیس و lilian عزیز.ممنون از اینکه جوابمو دادید.آلیس عزیز اولین علامت یائسگی زودرس بالا بودن سطح ...

مارال جان مشکلت حل شد من ۳۸سالمه بچه ندارم دچار همین مشکل شدم دارم از نگرانی میمیرم روز و شب خوراکم گریه اس دکترا بهم میگن از طریق تخمک اهدایی ولی اصلا فکرشم نمیتونن بکنم تروخدا کمکم کنید بگید چیکار کنم

2706