2737
2739
عنوان

آندومتریوز و عمل با دکتر خزعلی

| مشاهده متن کامل بحث + 42515 بازدید | 640 پست

سلام من دكتر اصف جاه بهم وقت عمل داده دارم از استرس يائسه شدن ديوونه ميشم دكتر خودم بهم  گفته اگه دكتر ي كه عملت ميكنه خوب باشه كيست درموييد مشكلي ايجاد نميكنه…كسي با اصف جاه عمل كرده ؟چطوره ؟خيالم راحت باشه  كه كارش خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا آی سی یو نگهتون داشتن یک شب؟؟درکل چن روز بستری بودین؟

چون من عمل سختی داشتم و ده ساعت طول کشید

هر عملی که بیشتر از 6ساعت طول بکشه و حال بیمار مساعد نباشه میبرن آی سیو

من از 1شب قبل عمل تا 5روز بعد عمل بستری بودم

سلام دوستان

امیدوارم همگی حالشون خوب باشه.

برای تشخیص زودتر اندومتریوز (توسط یادگیری ماشین) دانشگاه شریف یک پرسش نامه ای رو تنظیم کرده. اگر لطف کنید چند دقیقه از وقتتون رو صرف پر کردن این پرسش نامه کنید قطعا خیلی می تونید به دیگران کمک کنید تا بیماریشون زودتر تشخیص داده بشه. (اطلاعات محرمانه مانند نام و نام خوانوادگی و... پرسیده نمی شود.)

https://survey.porsline.ir/s/fWRzmO1

لطفا این پرسش نامه رو به اشتراک بذارید. با تشکر از همکاریتون

2740
بچه ها كسي هست كمك منم كنه!؟ من طي ازمايشات و سونو ها دكترم گفت كه دو تا كيست دو طرف تخمدان هام دار ...

سلام عزیزم.این پست رو ۲ سال پیش گذاشتی.خواستم بدونم چه کردی .چی سد.چون منم تازه فهمیدم آنو هستم 

سلام. بنده 37 سالمه و دو بارداری قبلم را خداخواسته و بدون اطلاع باردار شدم. 5 سال با آیو دی جلوگیری کردم و الان که برای بارداری سوم اقدام کردم اتفاقی نیافتاد. 4 ماهه اقدامم. سو نو دادم و معلوم شد کیست شکلاتی 7 سانتی در تخمدان راست و کوچک شدن تخمدان چپم گزارش شد1/5*2/5

ازمایش ذخیره تخمدانم 1/5 و هر ماه یک فولی غالب در این 4 ماه داشتم اما بارداری اتفاق نیافتاد. آزمایش د3 میزان‌ش 18 و

fsh و LH هر کدام 4/5

الان د3 مصرف میکنم با فولیک اسید و ویتامین ای. متفورمین هم روزی یدونه. 

عکس رنگی دادم مشکلی نداشتم. همسرم هم مشکلی نداره. 

لبنیات و سردی رو 8 ماهه حذف کردم اما نمیدونم چرا دچار آندو شدم. 

خودسرانه یکماه لتروزول روزی 3 تا خوردم و دچار ضعف تخمدان شدم.

در ضمن خیلی دکتر عوص کردم و هر کدوم یا عمل لاپرا پیشنهاد دادن یا گفتن ذخیره ات پایینه یا باید ای وی اف کنی و من با همه اینها مخالفم. 

و فقط امیدم بخدا هست و اینکه متوجه شدم زمانیکه از هیچی خبر نداشتم راحت‌تر باردار شدم و این سایت گردی هم در وارد کردن انرژی منفی مؤثره. بیخیال باید باشم و امیدم به خدا باشه که علم پزشکی در برابر قدرت او هیچ هست

راستی ویتانوگس طبق تجربه خودم برای کسانی بهتره استفاده بشه که fsh  بالا دارن و با داروی شیمیایی اصلا نباید استفاده بشه. دوم اینکه رازیانه و سیاهدانه  و کلا چیزهایی که استروژن بالا دارن برای کیست شکلاتی و اندومتریوز خوب نیست و یه چیز دیگه که من 5 ماه رژیم غذایی بدون لبنیات گرفتم و بعدش متوجه شدم که دچار آندو متریوز شدم. قبلش که همه چیز مصرف میکردم مخصوصا لبنیات این مشکل رو نداشتم

سلام عزیزم ممنونم من دردای وحشتناک لگنی موقع پریود داشتم و لکه بینی کیست شکلاتی

عزیزم من یه مدت میرفتم پیاده روی تند ولی یه دفعه نرفتم حالا بعضی وقتا پایین کمرم یه نقطه از لگنم و پام درد میگیره بیشتر طرف چپ ولی دردش خیلی نیس به نظرت میتونه آندومتریوز باشه خیلی نگرانم 😢😢

😃😀
سلام عزیزم ممنونم من دردای وحشتناک لگنی موقع پریود داشتم و لکه بینی کیست شکلاتی

همه بهم میگن به خاطر ورزش که رفتی رفتم دکتر عفونت داشتم گفت احتمالا از عفونت هم هست ولی نگرانم از این بیماری 

😃😀
میگم ادمین ادت کنه بیا گروه همه چی دستت بیاد

سلام خانومی کلی داستانت رو تا اینجا خوندم همش دعا میکنم انتهای تاپیک برسم نوشته باشی نی نی ات به سلامت دنیا اومده ، الان باید یکساله باشه ، 🙏🙏🙏 برات پیام دوستی فرستادم اگه لطف کنی بپذیری ممنون میشم ، من ۳ ماهه با دکتر آصف عمل کردم توو این اوضاع کرونا فعلا اقدامی نکردم در صورتیکه دکتر آصف گفته بور برای آی وی اف اقدام کنم ، اگه بیام توو گروه از تجربه دوستان بیشتر استفاده کنم ممنونت میشم 🌹❤🧡💛