2733
2734
عنوان

آندومتریوز و عمل با دکتر خزعلی

| مشاهده متن کامل بحث + 42515 بازدید | 640 پست
قبل عمل جنین فریز کردم بعد از عمل انتقالش دادم و باردار شدم

سلام عزیزم. خیلی خوشحال شدم که تونستی باردار بشی و الان صاحب یک پسر خوشگلی😍 امکانش هست درخواست دوستیمو قبول کنی که بتونم شمارمو بدم برای عضو شدن تو گروه؟

سلام عزیزم. خیلی خوشحال شدم که تونستی باردار بشی و الان صاحب یک پسر خوشگلی😍 امکانش هست درخواست دوست ...

سلام عزیزدلم فدای محبتت

ایشالا قسمت تک تک منتظرا بشه

شماره و اسمتو پی وی بذار ادت کنم گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من ٢٩ سالمه ٢٠سالگي كيست درموييد داشتم دكترم خوب نبود  گفت عمل باز و تخمدونمو در حين عمل دراورد الان اون يكي تخمدانم كيست درموييد دراورده كه خيلي هم بزگ شده حدودا ده سانت شده گفتن بايد عمل كنم…دكترايي كه بهم معرفي كردن خيلي بوده اما اخرين بار بهم خزعلي و اصف جا و معرفي كردن…من از اينكه اين يكي تخمدانمم در بيارن و ياعسه شم ميترسم شما نميدونيد كار اين دكترا چطوره؟و كدوم بهتره و با وجدانتره و…ممنون كلي 

2728
سلام من ٢٩ سالمه ٢٠سالگي كيست درموييد داشتم دكترم خوب نبود  گفت عمل باز و تخمدونمو در حين عمل د ...

سلام عزیزم انشاالله خیره

من در مورد کیست درمویید چیزی نمیدونم اما این دکترا که بهت معرفی کردن واسه آندومتریوز و کیست آندومتریا هستند

سلام عزیزم انشاالله خیره من در مورد کیست درمویید چیزی نمیدونم اما این دکترا که بهت معرفی کردن واسه ...

ممنون كيست درموييد توش استخون و مو چربي در مياد كه خطري نداره و تو بارداريم مشكل ايجاد نميكنه ولي وقتي بزرگ شه سنگين ميشه ممكنه بچرخه و نزاره خون به تخمدان برسه يا باعث شه تخمدان پاره شه…كه متاسفانه ماله منم خيلي بزرگه …يعني اگه يه دكتر حرفه اي باشه كه بتونه بدون صدمه زدن به تخمدان كيستو دراره …

خزعلی که فعلا ایران نمیاد برو یه ویزیت پیش دکتر آصف جاه

ممنون پيش اصف جاه رفتم ويزيت شدم…دكتر خزعلي ميدونيد تا چند ماهه ديگه ممكنه بياد يا اصلا از كجا بايد پيگيري كنم كه كي ميان…پيش دكتر كارگر رفتم گفت ديگه با اون تيم كار نميكنه…الان نميدونم چطور بايد دكتر خزعلي رو پيدا كنم…بعد اطلاع نداريد كدوم عمل كردن پيشش ريسكش كمتره؟دكتر اصف جاه يا خزعلي؟

2738
ممنون پيش اصف جاه رفتم ويزيت شدم…دكتر خزعلي ميدونيد تا چند ماهه ديگه ممكنه بياد يا اصلا از كجا بايد ...

عزیزم خزعلی اگر قرار باشه بیاد ابن سینا خبر داره

من آندومتریوز عمل کردم باهاشون و خیلی راضیم اما اومدنش اصلا مشخص نیست

آصف جاه رو باهاش ویزیت نشدم اما در زمینه آندو تعریفشو زیاد شنیدم

عزیزم خزعلی اگر قرار باشه بیاد ابن سینا خبر داره من آندومتریوز عمل کردم باهاشون و خیلی راضیم اما او ...

سلااام من به بيمارستان ابن سينا سمت فلكه دوم صادقيه زنگ زدم كه بپرسم چجوري با دكتر خزعلي وقت بگيرم گفتن دكتر خزعلي با ما كار نميكنن!!

من اگه خدا بخواد و يه دكتر انتخاب كنم بعد عيد قصد دارم عمل كنم خواستم ببينم چجوري بايد واقعا دكتر خزعلي رو پيدا كرد…شما پيشنهادي ندارين؟پيش دكتر شادجو و كارگر  رفتم گفتن خودشون عمل ميكنن و با خزعلي كار نميكننةشما پيشنهادي دارين من با كي هماهنگ كنم كه بتونم با ايشون وقت بگيرم؟كلييييي ممنون

سلااام من به بيمارستان ابن سينا سمت فلكه دوم صادقيه زنگ زدم كه بپرسم چجوري با دكتر خزعلي وقت بگيرم گ ...

سلام عزیزم. دکتر خزعلی قبلا 3ماه یکبار ایران میومدن و با کلینیک ابن سینا تو شریعتی همکاری داشتن

فعلا اومدنشون منتفیه

باید یا با دکترای ابن سینا عمل کنی یا آصف جاه یا حقگو

سلام عزیزم. دکتر خزعلی قبلا 3ماه یکبار ایران میومدن و با کلینیک ابن سینا تو شریعتی همکاری داشتن فعل ...

سلام عزیزم. میشه دعوت دوستی منو قبول کنی تا شمارمو بدم و منم عضو گروه بشم

سلام عزیزم متاسفانه من دیگه تو اون گروه نیستی اما سوالی داشتی بپرس راهنماییت میکنم

مرسی عزیزم، ممنونم که برای پاسخگویی وقت میذاری

من مجردم، از 6 سال پیش بعد از عمل کیست تخمدان، دچار دردهای شدید قاعدگی و لکه بینی شدم. دکترای زیادی رفتم ولی تا همین ماه پیش هیچکدوم تشخیص ندادن که علت دردهام آندومتریوز هست. 

آخرین دکتری که رفتم تشخیص داده لگن و تخمدانها و رحمم بشدت درگیره و چسبندگی هم داره.

میخواستم برای تشخیص و مداوا پیش دکتر خزعلی بیام که توی پستها خوندم متاسفانه دکتر ایران نیستن.

خواستم راهنماییم کنی که برای تشخیص نهایی بیماری و اینکه بفهمم کجاها رو درگیر کرده کجا مراجعه کنم و پیش کدوم دکتر برم بهتره.