2737
2739
عنوان

آندومتریوز و عمل با دکتر خزعلی

| مشاهده متن کامل بحث + 42515 بازدید | 640 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومی کلی داستانت رو تا اینجا خوندم همش دعا میکنم انتهای تاپیک برسم نوشته باشی نی نی ات به سلا ...

سلام عزیزدلم

فدای لطف و محبتت

بله پسرم 15ماهشه. انشاالله قسمت شما و همه ی منتظرا بشه

شرمنده عزیزم من خیلی وقته از اون گروه دراومدم

2728
2740
سلام عزیزم منم پانکچرکردم و عمل لاپراسکوپی اندومتریوز دارم شماچند وقت بعدعمل انتقال دادی 

سلام به سلامتی

دوماه بعد عمل سیکل انتقال شروع شد و حدود 45 روز طول کشید

حدودا 4ماه بعد از عمل باردار شدم

انشاالله قسمت شما

سلام به سلامتی دوماه بعد عمل سیکل انتقال شروع شد و حدود 45 روز طول کشید حدودا 4ماه بعد از عمل بارد ...

عزیزم دکتر خودش گفت دوماه بعدبیا؟اخه ب من گفت پریوددوم بعد پانکچربیا که دقیقا میشه ده رمز بعدعمل...

سلام به سلامتی دوماه بعد عمل سیکل انتقال شروع شد و حدود 45 روز طول کشید حدودا 4ماه بعد از عمل بارد ...

سلام سیندرلا من امروز عمل کردم بعد ب هوش اومدن پرستارا گفتن عملت کنسله دکتر یه سوراخ تو شکمم کرده و گفته همه جاش به هم چسبیده مثلا روده هاش...بعد گفته عمل نمیکنم باید بره یه جا دیگه عمل کنه....خدا نبخشتش داغونم کرد

عزیزم دکتر خودش گفت دوماه بعدبیا؟اخه ب من گفت پریوددوم بعد پانکچربیا که دقیقا میشه ده رمز بعدعمل...

بله دکترم گفت

بسته به شرایط برای هرکس یه تجویز دارن

همه مثل هم نیستن

بخصوص که من بعد از عمل حدود 1ماه و نیم دبل جی تو حالبم بود بخاطر چسبندگی حالب

سلام سیندرلا من امروز عمل کردم بعد ب هوش اومدن پرستارا گفتن عملت کنسله دکتر یه سوراخ تو شکمم کرده و ...

سلام عزیزم

ای وای الهی بگردم اعصابم خراب شد

چه دکتر احمقی

چقدر بیهوش بودی چندتا سوراخ؟؟؟؟؟

سلام سیندرلا من امروز عمل کردم بعد ب هوش اومدن پرستارا گفتن عملت کنسله دکتر یه سوراخ تو شکمم کرده و ...

ببین دکترای آندومتریوز محدودن اصلا نباید سراغ هرکسی رفت

حتما حتما برو کلینیک آندوی ابن سینا پیگیر درمانت باش