2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گوشت چرخ کرده یا مرغ ریش ریش رو با پیاز و فلفل دلمه ای و قارچ خوب سرخ میکنم یکمم رب گوجه میزنم بعد میریزم رو نون اسنک پنیر پیتزا میریزم روش و نون میزارم روش و میزارم تو دستگاه

فداتشم جوجم👶

گوشت و قارچ و فلفل دلمه و ادویه سرخ کن ...نون تست رو بزار مواد بریز پنیر بریز یدونه نون تستم روش بزار ..بعد بچین داخل ساندویچ ساز .درشو ببند

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

من همه مدل درست میکنم همینجوری 

یبار مواد پیتزا میربزم

یبار کالباس و پنیر (کم درست میکنم چون مضر)

یبار مرغ و ریش ریش،میکنم با قارچ و پنیر 

دخترم پنیر و فلفل دلمه و گوجه هم دوست داره درست میکنم

با نون فانتزی هم درست میکنم خیلی خوشمزه و ترد میشه

ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚

اگه دیتگاه اسنکو‌داری که بقیش کاری نداره 

مواد اسنک که نون تست و گوشت چرخ کرده و پیاز و فلفل سبز و قرمز به سلیقه خودتون 

یا اگه دوست دارید میتونید سوسیس و کالباسم بریزید به جای گوشت 

بقیه مواد سلیقه ست 

مثل فلفل و ذرت و هر چی که دویت دارید 

موادتونو اماده کنید و رو یه نو ن بریزید بعد پنیر بزارید و یه نون دیگه روش بعدم تو دستگاه بزارید تا چراغش خاموش شه

خدايا آن ده ,كه آن به

گوشت چرخ کرده یا مرغ ریش ریش رو با پیاز و فلفل دلمه ای و قارچ خوب سرخ میکنم یکمم رب گوجه میزنم بعد م ...

مث پیتزا میمونه

رهـا جونم خوشا ب بخت بلندم ک تورو دارم

دوستم,اول مواد اسنک درست میکنی, مثلا:فلفل دلمه,کمی رب,گوشت چرخ کرده,و اگه خواستی کمی کالباس به دلخواه, دور نان تست رو برش بزن و بزار تو دستگاه ساندویچ ساز, کمی از مواد بریز رو نون اگه خواستی پنیر بزار و بعد یه نون دیگه بزار روش و به همین ترتیب بچین همرو و 5الی 7دقیقه درست میشه,چک کن اگه برشته میخوایی

ب همین سادگی

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم

من هویج فلفل دلمه وقارچ وسیب زمینی رو نگینی ریز خوردمیکنم جداجداسرخ میکنم ادویه ونمک هم میزنم بهشون  میریزم لای نون تست بعدپنیرپیتزاهم میریزم لای نون میذارم تودستگاه باسس میخوریم عالی میشه مضرهم نیست

برای کسی بمیر که حالا اگه برات تب نکرد لااقل یه قولنجی رودلی چیزی‌ کنه 
2706