2733
2734
عنوان

عجایب جهان

277 بازدید | 14 پست

دیدم خیلی گرفتار خیانت و مادر شوهر و خواهر شوهر و چیزای دیگه شدیم گفتم با این تاپیک یکم از این مباحث دور بشیم شمام چیزی میدونین ممنون میشم بزارین

در پرتغال بیمارستانی عروسک وجود دارد که مخصوص عروسک هاست و در آن عروسک ها درمان و ترمیم میشن جال اینجاست که این بیمارستان بیش از 600 سال قدمت داره

تحقیقاتی که دانشمندان به تازگی روی مغز انسان ها انجام دادند نشان میدهد که انسان معمولی روزانه به طور متوسط حدود 58 هزار بار فکر میکند

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 

من میخونم اگه چیزی هم یادم اومد میگم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این بیمارستانو دیدم تو تی وی 

خیلی ارزش قائلن برا عروسکاشوون

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728

براساس مطالعات اگر کودکان استفاده از تلفن همراه را از کودکی آغاز کنند درد اواسط سن نوجوانی کاندید تومور مغزی خواهند شد

75 درصد از خانه های ژاپنی توالتهای هاتک دارند این توالت ها مجهز به گرمکن فشار سنج و دستگاه پخش موسیقی هستند و درب آنها اتوماتیک باز و بسته میشود تا لازم نباشد شما به چیزی دست بزنید

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 
براساس مطالعات اگر کودکان استفاده از تلفن همراه را از کودکی آغاز کنند درد اواسط سن نوجوانی کاندید تو ...

ایول 

دومی روووو

2740

هم خدارو ميخوای هم خرما :

عبارت مثلی بالا در مورد آن دسته افراد حریص و طماع به کار می رود که بخواهند از دو نفع و فایده مغایر و مخالف یکدیگر سودمند گردند و حاضر نباشند از هیچ یک صرف نظر کنند.

اما ريشه اين عبارت از آنجاست كه قبیل عرب هر کدام بتی به نام داشتند که با آداب مخصوص به زیارت آن می رفتند و قربانی تقدیم می کردند .

جالب ترین بت پرستی ها، بت پرستی طایفه حنیفه بوده است زیرا کار جهل و انحطاط و گمراهی را این طایفه به جایی رسانده بودند که بت معبود خویش را از آرد و خرما می ساختند و آن را می پرستیدند . در یکی از سال های قحطی که شدت گرسنگی به حد نهایت رسیده بود افراد قبیله حنیفه آن خدای خرمایی را بین خود قسمت کردند و خوردند !!

پس از این واقعه در میان سایر قبایل عرب اصطلاح "کل ربه زمن المجاعة" رواج یافت و با تغييرى که در این اصطلاح به عمل آمد عبارت فارسی "هم خدا را می خواهد هم خرما" را در میان ایرانیان به صورت ضرب المثل درآمد

انرژی حاصله از یک رعد و برق به قدری زیاد است که می تواند 160000 عدد نان را توست کند! انرژی که به تنهایی قابلیت خشک کردن ده ها نفر را دارد

لیوتو ماچیدا قهرمان برزیلی هنرهای رزمی ترکیبی معتقد اس هرکس ادرار خودش را بخورد سیستم ایمنی بدنش را قویتر میکند

ایشون هر روز صبح ادرارش رو میخوره و میگه براش حکم یه داروی طبیعی داره چندش  

جالب بدونید یکی از عوامل جدی ایجاد شایعاد در جهان زنان هستند!

طبق تحقیقات زنان بطور متوسط هر 41 دقیقه یکبار یک شایعه منتشر میکنند

2برادر اسپانیایی یک تابلو جعلی را به قیمت 1.5 میلیون یورو به یم توریست ایرانی فروختند اما بعدا مشخص شد پول های دریافتی تقلبی بوده اند

اینه میگن از هر دست بدی از همون دست هم میگیریا

2706