2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب یعنی چی من چیکار کنم😣

اگه میخای چاق شی برو باشگاه که بتونی با برنامه ای ک ازمربی میگیری کل بدنتو چاق کنی

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
2740
هر بدنی یجوره

وای نیهان میبینمت خنده م میگره😆

میفتم یادذخیره سازیای روز مردت😂😂😂

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 
وای نیهان میبینمت خنده م میگره😆 میفتم یادذخیره سازیای روز مردت😂😂😂

خخخخ

دلت شاد 😂😂😂

تازه امروزم تو فکرش بودم برم چندتا تیکه بخرم واسش .پشیمون شدم. پولشو گذاشتم برا خودم. گفتم حالا حالاها داره برا چشه   

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
خخخخ دلت شاد 😂😂😂 تازه امروزم تو فکرش بودم برم چندتا تیکه بخرم واسش .پشیمون شدم. پولشو گذا ...

امثال شما هستن گرونش کردن دیگه انقدر میخرید 😁

چتونه شما دوتا 😂😂😂😂😂

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 
امثال شما هستن گرونش کردن دیگه انقدر میخرید 😁 چتونه شما دوتا 😂😂😂😂😂

خب اخه چند تا میبره همراهش تو مسافرت . اخه راننده جادست. چند دستم تو خونه میخاد 😂😂

2706