2752
2734
عنوان

این یدونم جواب بدین ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 26 پست

هرکسی ژنتیک خاص خودشو داره ویه جاهاییش چاق نمیشه اگه میخوای بدنت چربی نیاره فقط گوشتی چاق شی باید رژیم غذایی سالمی داشته باشی ،سنجدهم چاق میکنه

توتازنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی ،تومسئول گلتی **شازده کوچولو**
خب اخه چند تا میبره همراهش تو مسافرت . اخه راننده جادست. چند دستم تو خونه میخاد 😂😂

منم رفتم چندتا گرفتم گفتم حتما خبریه تو داری ذخیره میکنی😁😁😁😆

ان شاالله همیشه شاد باشید و خوش😍

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قندوشکرمصرف نکن چون شکم میاره ،ارده وشیره صبحا بخوربرنج وغذاهای نونی بخور زیاد چرب وچیلی نخورچون فقط شکمو وپهلو میاره  

منم رفتم چندتا گرفتم گفتم حتما خبریه تو داری ذخیره میکنی😁😁😁😆 ان شاالله همیشه شاد باشید و خوش ...

قربونت برم خوب کردی 😂 نه خبری نیست😂😂

همچنین عزیز دلم💜💜💜💜

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
2731

سعی کن روزی شیش وعده غذابخوری با حجم کم رژیم غذایی سالمی داشته باش که وزنت برنگرده برای صورتتم صبحانه سیب رو بپز باشیره یا عسل قاطیش کن بخور ،سیب زمینی پخته هم خوبه

اره ازنظرمن بهتراز شکره من کلاروغنو قندوشکرزبون نمیزنم امتحان کن بدنیست البته سیب پخته شده ها مزه کمپوت میده