2737
2739
عنوان

مامانایی ک شیر خشک میدین ب نی نی یه توک پا بیاین ضروریه

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 2746 پست
[QUOTE=101048558]جیگرشو برمممممم😍😍😍❤️😍😍😍 اخه چقد دلبره😍❤️🌹خامه🤣سومه بچم بعدش میره همکف😂 ا ...

غلط کرده به خاله هاش فش بده😂😂😂😂دهنشو وحید پر خون میکنه🤣🤣🤣🤣

ای جونم😍😍😍😍❤️زنده باشه😍❤️🌹

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
غلط کرده به خاله هاش فش بده😂😂😂😂دهنشو وحید پر خون میکنه🤣🤣🤣🤣 ای جونم😍😍😍😍❤️زنده باشه😍❤️🌹

يا ابلفضل🤣🤣🤣🤣 حالا انقد شديدم ن ولي خوبه😁🤣 سلامت باشي هميشه🥰

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
يا ابلفضل🤣🤣🤣🤣 حالا انقد شديدم ن ولي خوبه😁🤣 سلامت باشي هميشه🥰

بچه باید تربیت شه😂😂😂🤪الکی مثلا من خیلی خشنم

عزیزی😍

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
اوووووونم تو🥺❤️ عاقا امشب از اون شباس ك من بيهوش ميشم😖خستم شدييييييد🤪

شب خوش جیگر😍❤️

2738
@فدرابانو   @76sadaf     كجايين دخترا؟  فدرا بابات حالشون خوب شد؟ مرخص شدن ...

سلام عزیزم❤️خداروشکر اره،مرخص شد🌹

قربونت برم منم هستم،دیگه دارم بار سفر میبندم...

شاید چندوقت دیگه عارم باشم🤗

سلام عزیزم❤️خداروشکر اره،مرخص شد🌹 قربونت برم منم هستم،دیگه دارم بار سفر میبندم... شاید چندوقت دیگ ...

خب الحمدالله😊🌹 اي جانم الهي دگ رفتني شدي🥺🥰 برو ك كلي انرژي مثبت تو راهه💗

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
خب الحمدالله😊🌹 اي جانم الهي دگ رفتني شدي🥺🥰 برو ك كلي انرژي مثبت تو راهه💗

فداتشم😍🌹😘دیگه بدی خوبی دیدین ببخشید❤️❤️😘

واسم دعا کن قربونت برم😍🌹

فداتشم😍🌹😘دیگه بدی خوبی دیدین ببخشید❤️❤️😘 واسم دعا کن قربونت برم😍🌹

اخي🥺🥺🥺ي جوري شدم🥺انگار خواهرم داره ميره راه دور🥺😭 خدا كنه هررررررجاي دنيا ك ميري خنده از رو لبت نيوفته هميشه حس كني خوشبختريني💏🥰❤️

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
اخي🥺🥺🥺ي جوري شدم🥺انگار خواهرم داره ميره راه دور🥺😭 خدا كنه هررررررجاي دنيا ك ميري خنده از رو لب ...

عشقممممممم😍😍😘نگووووو گریم میگیره🥺🥺🥺قربونت بشم مهربون❤️❤️❤️با دعای شما الهی امین🌹🌹😘همچنین خواهر گلم❤️❤️

عشقممممممم😍😍😘نگووووو گریم میگیره🥺🥺🥺قربونت بشم مهربون❤️❤️❤️با دعای شما الهی امین🌹🌹😘همچنین خو ...

قوربون بشم من💗🥰❤️ كلي بوس برات😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706