2737
2739
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566843 بازدید | 69449 پست
نروید تل من ندارم و نمینصبم بنا به دلایلی

فکر کنم کلا نرن تل بیشتر تو تاپیک باشن همه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
منم فقط به خاطر پدر مادرم موندم وگرنه همسرم خیلی اصرار داره بریم 

مادر پدر من که میگن هرجا خوشین و زندگیتون آرامش داره برید 

به هیچ عنوان یک بار حرفی نزدن که جلوی رفتن ما رو بگیره

لامصب این دل خودمونه که بی قراری میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂🤣🤣🤣

از یز نز قز یز از فز هز یز نزیز نزیز  یز از رز هز 😂😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
مادر پدر من که میگن هرجا خوشین و زندگیتون آرامش داره برید  به هیچ عنوان یک بار حرفی نزدن که جل ...

پدر مادر منم همینجوری ان ولی من خودم بابام نبینم میمیرم 

بامداد جون منم میخوام وزن کم کنم قدم ۱۶۰ وزنم ۸۳

سلام گلم وزنت رو باید ضربدر بیست منهای صد کنی و از ماه دوم هم اگه دوست داشتی دوروز فست بگیر و ورزش هم داشته باش 

لطفا توضیحات امضامو بخون 

سلام

دوستای ورزشکار من

من 2ماهه زایمان کردم.10 کیلو اضافه کردم 

قد 70 وزن 80.میحوام 10کیلو کم کنم.

بنظرتون میتونم از الان رژیم بگیرم؟؟

تو رو خدا راه کار بدید.از خودم بیزار شدم.

مینونم برم باشگاه؟؟؟

2738
😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😆😆😆😆 آره خود خودشه

😝😝😂

سلام دوستای ورزشکار من من 2ماهه زایمان کردم.10 کیلو اضافه کردم  قد 70 وزن 80.میحوام 10کیلو ک ...

سلام گلم اجازه بده نینیت شش ماهش بشه و غذای کمکی بخوره رژیم رو کیفیت شیرت تاثیر داره

بعدش رژیم رو شروع کن فعلا فقط ورزش کن و تو خوردن روغن و شیرینی رعایت کن 

بچه هایی که درخواست دوستی دادم بهتون اوکی کنید لینک تلتون رو برام بفرستید اونایی هم که ندارید نصب کنید تل طلایی اونایی هم که نمیتونید نصب کنید خدا منو بکشه براتون😣😣😣 هرکیم درخواست براش ندادم اسمشو تو کامنتا جدید ندیدم خودش لطف کنه درخواست بده  بهم

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم