2737
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 567319 بازدید | 69449 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مصرف شیرینی مون صفر هست خداروشکر نه من و نه همسرم علاقه ای نداریم به شیرینی    

من شوهرم مصرف شیرینی کاکائو شکلات نوشاااااااابه خیلی بالاست

من اوایل میخوردم ولی الان دیگه دوسشون ندارم

من را در Instagram دنبال کنید! نام کاربری: mah_pishony_m
بچه ها من مثلا ۵۰۰ گرم گل کلم خام رو با آب و یه دونه پیاز یه قاشق رب یه دونه گوجه یه دونه فلفل سبز و ...

مبینا جون من رفتم واسه راه رفتن. با ترمیل حالا هر چی شد

من را در Instagram دنبال کنید! نام کاربری: mah_pishony_m
2738
سلاممممم صبحتون بخیر😞😞😞😞یکی اصن گفت سحر کو

سلام عزیزم 😀😀😀

کجا بودی 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
بچه ها من مثلا ۵۰۰ گرم گل کلم خام رو با آب و یه دونه پیاز یه قاشق رب یه دونه گوجه یه دونه فلفل سبز و ...

درسته عزیزم 

ولی گل کلم و هم پخته حساب کن

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

سلام دوستان گل 

خوبید چَ کار میکنید 

من خیلی اویل شکمم سفت بود الان بعد 7 روز رقص پیاده روی خیلییییی شل شده چرا  امیدی هست به تخت ش ...

آره عزیزم داره آب میشه

بچه ها من شام میگو پلو درست کردم .. ۸ قاشق میخوام بخورم ،زده ۳۱۲ کالری .. درسته یعنی ؟؟ 

اصلا سوال نکرد ابکش هست یا کته 🤔🤔

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
وا اینکه خیلی ورزش میکردی بی اراده چیه دیگه  میتونم زمان های ورزشت رو بپرسم مثلا پیاده ردی چند ...

عزیزم این چه حرفیه گلم یک ساعت یا یک ساعت و نیم پیاده روی .طناب هم 200تا300تا میزنم ورزش های اپلیکیشن را هر روز انجام نمیدادم گلم.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟
متاسفانه حتی از حلقه ساده هم نمیتونم استفاده کنم  الکی گرفتمش گذاشتمش گوشه خونه  باد نیس ...

مبینا جان منم امروز خریدم .. ابدا نمیتونم بزنم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2706