2733
2739
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566296 بازدید | 69449 پست
به منم یاد بده فارسیش کنم لفتن😃 رقص هم تو لیستش ندیدم اصلا چیزای دیگه داره

برو تو بازار عزیزم بزن سامسونگ و جستجو کن بعد سامسونگ هلث میاد دان کن فارسیه خودش 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب ساعت 5 خوابیدم صبح از اونجا که دیروز خونه تکونی داشتم حالم بد بود زنگ زدم مرخصی گرفتم. ساعت 8 و ...

برادر شوهرت خونه ی شما چی میخواد

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728
این کدوم اپلیکیشنه؟😃

اگه گوشیت سام سونگ باشه خودش داره

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
قرص ملاتونین نیچرمید بگیر.عوارض هم نداره.۱ساعت قبل خواب بخور یک دوره .خوبه

مرسی عزیزم 

2738
عیبی نداره وزن کن راستی آب خنک نخور هم کبد رو چرب میکنه هم چربی ها رو سفت میکنه . عین سنگ میشه

ممنون ک گفتی عزیز دلم دیگه نمیخورم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
برادر شوهرت خونه ی شما چی میخواد

جونمو میخواد😢آش پشت پا درست کردن آبجیای جاریم حتی جاریم بهشون نگفته واسه منم بیارن😠 من بوغم این وسط که یه هفتست دارم جای اون جور شوهرشو میکشم😠

بخدا من وسط این قوم تاتار چیکار میکنم😠

جونمو میخواد😢آش پشت پا درست کردن آبجیای جاریم حتی جاریم بهشون نگفته واسه منم بیارن😠 من بوغم این وس ...

مگه جاریت نیست که شوهرش اومده اونجا

2706