2737
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566842 بازدید | 69449 پست
نيكي ٥ مييييييل😲😲😲😲😲😲

نیم درصد نوشته بود روش😂😂😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

صبحانه ۱۵۱کالری.خدا کنه بتونم کامل فست باشم امروز

زندگی سالم و کاهش وزن(بامداد خمار)>گروه سبز  شروع :اول دی/قد۱۶۵،وزن اولیه۶۱،وزن فعلی ۵۹.۱،وزن هدف ۵۶.💖💪💪💪به زودی موفق میشم😉🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا خوردی نیکی جون؟

چند وقته خوابم به هم ریخته درست حسابی نمیتونم بخوابم 

وقتی ام که خوابم مغزم بیداره خواب عمیق ندارم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
بار اولت بوده،نصف يه ميل هم زياده اما نيكي جون دمكرده گياهي بخور شير گرم بخور سيب قرمز بخور اما دي ...

فداات شم 

چشم 😊😊

وااایی ۳۰۰ تا با رقص سوزونددم دل و رودم پوکید        

پري جوون منم اگه بعد ازظهر نيم ساعت رقص تند برم همون ٣٠٠  تا رو بسوزونم 

ديگه باشگاه واقعا توان نداشتم اگه نه ميخاستم تا ١٣٠٠ بشه 

2738

صبحونه یه چای سبز با ۴ تا کشمش 

کالریم تا الان ۵ تا   

میان وعده یه لیوان آب خنک   

بچه ها از دیشب پریودم قطع شده و لکه شده 

آیا فردا میشه وزن کنم !!!

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
فداات شم  چشم 😊😊

قرص ملاتونین نیچرمید بگیر.عوارض هم نداره.۱ساعت قبل خواب بخور یک دوره .خوبه

زندگی سالم و کاهش وزن(بامداد خمار)>گروه سبز  شروع :اول دی/قد۱۶۵،وزن اولیه۶۱،وزن فعلی ۵۹.۱،وزن هدف ۵۶.💖💪💪💪به زودی موفق میشم😉🥰
پري جوون منم اگه بعد ازظهر نيم ساعت رقص تند برم همون ٣٠٠  تا رو بسوزونم  ديگه باشگاه ...

عزیزم سامسونگ هلث داری ک سامسونگ گوشیت !!

برو تو برنامه رقصشو فعال کن آهنگ بزار من ۳۳ دقیقه رقصیدم ۳۰۰ تا سوزوندم 

عصر احتمالا ۲۰ دقیقه دیگه برقصم بیا باهم استارت بزنیم 

رقص کالری سوزیش عالی به نظر من 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

سلام دوستان عزیز

🙌🙌🙌

صبح تون به خیر 

الان از باشگاه اومدم 

صبح هم ۱۰۷ کالری مصرف کردم 

دیشب ساعت 5 خوابیدم صبح از اونجا که دیروز خونه تکونی داشتم حالم بد بود زنگ زدم مرخصی گرفتم. ساعت 8 و نیم برادرشوهرم بیدار شده اونقدر سرو صدا کرده که بیدار شدم براش صبحونه درست کردم😟 الان رفته که ناهار برگرده

بچه ها دلم میخواد فرار کنم😢 اگه خوابیده بودم حالم خوب بود 😢 کاش رفته بودم سر کار😢اگه سرکار بودم اینقدر صبحونه نمیخوردم😠 یکی بیاد برام لالایی بخونه لااقل یساعت بخوابم😆

صبحونه یه چای سبز با ۴ تا کشمش  کالریم تا الان ۵ تا     میان وعده یه لیوان آب خنک ...

عیبی نداره وزن کن

راستی آب خنک نخور هم کبد رو چرب میکنه هم چربی ها رو سفت میکنه . عین سنگ میشه